Skocz do zawartości
Gość

Wzrost sadzonek

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Panowie, czy takie końcówki lisci są zbyt długim naświetlaniem? 600W HPS

Screenshot_20240215_090816_Gallery.jpg

Edytowane przez kocurWarMaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrolujesz temperaturę? To pierwszy raz pod tym HPS 600W? Bo 600W to już nie są żarty. Ile nawozów tam załadowałeś?

Wydaje mi się mało ekonomiczne 4 niezbyt duże sztuki pod 600W...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kocurWarMaz może być przypalona ,mokronsie tam bardzo wydaje. Po za tym wyciągnięta jest 

@WBB jestem ślepy czy ona każde liście na tej sztuce ma jak te 2 zaraz ponwyrosnieciu czyli 3takie odrosty liscia ?🤔😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotka robiona zaraz po podlaniu, fakt może być tam za gorąco, to nie pierwszy raz pod tą lampą, nawoz bio bizz try pack każdy po 2ml na 1.5l wody. Jakieś wskazówki co robić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem trochę kontrolować wilgotność i wygląda to tak, 

20240217_202105.jpg

17081978310408794891344654349059.jpg

Jestem w trakcie przygotowywania pomieszczenia wielkości toi toi heh. Które chce całe folia okleić, kontrolować wilgotność, temp.,   i  co jeszcze  mou drodzy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kocurWarMaz jezeli przez postawienie butelki z woda rozumiesz "kontrolowanie wilgotnosci" to slabo widze dalszy ciag wydarzen. Najpierw box a pozniej mozna cos doradzac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee, tej butelki już nie ma, jest wentylator z oczyszczaczem oraz higrometr. Wilgotność utrzymuję 50-60%. przenoszę je do małego pomieszczenia które na ten moment ma stan surowy, jak z tego pomieszczenia zrobić box na 4 donice, sposobem nie zaraz w pełni profesjonalnym, (chociaż taki to mi się marz) a takim na kieszeń średniej krajowej. Pany ja za każdą odpowiedź jestem wdzięczny ale tylko z krytyki jestem w stanie coś wyłapać. Pozdro ; ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...