Skocz do zawartości
Gość

Wzrost sadzonek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Kiwi473 możliwe że to będą downy więc szkoda czasu na męski rozum jaka odległość lampy masz od siewek? A ty chyba przypadkiem na innym forum ten sam temat zakładałeś 🪴

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kiwi473 no widzisz jak chcesz to poczekaj pare dni i sobie obadasz,w między czasie dałbym pestki na gazę 👍te nowe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kiwi473 No oki w porzadku tylko lampy blisko nie trzymaj bo ci popali siewki i nie przesadzaj z podlewaniem na początku 🚿🪣😬😬😬🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam grupe na wstępie- jestem amatorem w tej dyscyplinie. 

Od tygodnia zauważyłem że rośliny stoją w miejscu.

Oświetlenie- 2x10W 40 LED 12godzin 

Podlewam 2-3 razy na tydzień 

Poniżej fotografia, jakiś pomysł ? Jakaś sugestia ? Szkoda byłoby to zaprzepaścić, dodam że jestem gotowy na zainwestowanie w rośliny. Pozdrawiam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

large.20240204_215936.jpg.7f531d3b4d0dd461a7d3b1cd122ce343.jpg

16 godzin temu kocurWarMaz powiedział:

Witam grupe na wstępie- jestem amatorem w tej dyscyplinie. 

Od tygodnia zauważyłem że rośliny stoją w miejscu.

Oświetlenie- 2x10W 40 LED 12godzin 

Podlewam 2-3 razy na tydzień 

Poniżej fotografia, jakiś pomysł ? Jakaś sugestia ? Szkoda byłoby to zaprzepaścić, dodam że jestem gotowy na zainwestowanie w rośliny. Pozdrawiam 🙂

 

1 minute ago, WymiataczMega said:

@kocurWarMaz to światło jest za słabe. To sezon czy automat?

Automat, ale tzn że nic z tego nie będzie czy znikome zbiory, ile wydać? hmmmm box znajduje się w pokoju sypialnianym więc wszelkie duże urządzenia raczej w grę nie wchodzą. Potrzebuje jakichkolwiek wskazówek co robić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@kocurWarMaz ile rośliny mają?musisz ogarnąć lepsze światło, jakiś higrometr by się przydał żeby kontrolować warunki w boxie. W późniejszej fazie przydał by się jakiś wyciąg z filtrem.

Edytowane przez WymiataczMega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tym swiatlem od razu mozesz rozbierac boxa bo nic z tego nie bedzie🤷‍♂️ ile obecnie maja rosliny?

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wymiarów boxa to później bo jestem poza domem ale mam coś interesującego. Historia tej lampy jest taka że były fagas mojej laski, kiedyś wziął się za dość spore uprawy, ale zawinęli go ( zupełnie za coś innego) I uprawa przepadła.  TAKICH LAMP SĄ 4 SZTUKI Podobno przy tej lampie rachunek za prąd będzie kosmiczny 😮

 

20240205_182855.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@kocurWarMaz 600w czyli na 1m²pewnie, jakie wyjiary boxa?mam na sell leda100w po 1grow, w dobrej cenie.

Dlaczego świecisz 12h?automatom świeci się 18h, niektórzy dają 20 a nawet 24h. 

Edytowane przez vego1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...