Skocz do zawartości
Gość

Wzrost sadzonek

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@kocurWarMaz łoo matko, zle. Co one takie koszykarki chudziutkie porosły? Na jakiej wysokości trzymasz lampe? Jaka to lampa na jaki metraz? Masz tam jakis wiatrak mieszajacy?

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z ciekawości przejrzałam moją pierwszą fotorelację czy też taka nieporadna byłam i takie pytania Wam tu zadawałam... 🙄 Wstyd by mi było gdyby się okazało że tak. 

@kocurWarMaz to sezony? Nie bedziesz ich już przesadzał?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lady Green nie prosił Cię  nikt o wystawienie opinii... ale tak będę przesadzał, możesz zobaczyć wyżej efekt pierwszej uprawy, nie uważam że mi nie wyszła. Zioło klepie i jest fajnie w tym właśnie momencie. 

Lampa 600 W HPS 

Jest wentylacja i wentylator mieszający

Rośliny automaty

Pomieszczenie 105x152x190

 

Edytowane przez kocurWarMaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kocurWarMaz wybacz..., nie prosiłeś mnie o opinię a śmiałam napisać, zołza faktycznie jestem i widocznie chciałam się trochę dowartościować i poczuć lepiej na Twoim tle... 🙄🤦‍♀️

A tak serio to mogłeś założyć fotorelację, ktoś by coś może zdążył podpowiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kocurWarMaz za slaba lampa na taki metraz i na pewno trzymana za wysoko nad roslinami. One nie nadaja się do lst. 

Ogólnie gdybym ja miał takie rosliny to poszłyby w kontener bo szkoda czasu IMO.  Ale to twoj ogrodek to rob sobie jak chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kocurWarMaz jak by Cię tu pocieszyć... 🙄 życie nie jest łatwe... 😅 Poprzednio też były automaty czy sezony? Kiedy chcesz przesadzac? Z tych najmłodszych może coś jeszcze będzie, pokaż jak teraz wyglądają, szkoda ze nie posadziłeś ich od razu do docelowych donic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę liczyć na jakąś dobrą radę, wskazówkę itp. wskazówki typu "mordo to się nadaje na śmietnik"  nie potrzebuję. 

Trening ? Topping ? Cokolwiek 

Screenshot_20240721_191830_Gallery.jpg

Screenshot_20240721_191826_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Z tych wyrośniętych będzie ciężko. Prawdopodobnie od początku nie dostawały wystarczająco światła. Ja bym zostawił te mniejsze roślinki i obniżył trochę lampę tak żeby dostały światła ale żeby ich nie podpalilo. I może coś z tego będzie. Zadbaj też o wilgotność. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...