Skocz do zawartości
Gość

Wzrost sadzonek

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna moja wątpliwość, czy ta zaznaczona w kółku odmiana Purple Kush (PK na fotce) wygląda na zdrową, bo w porównaniu z „siostrzyczkami” Purple Lemonade sprawia wrażenie po liściach powyginanych, że coś jest nie tak ?

Narazie tylko podlewanie wodą, temperatura 25-26st.

IMG_8017.jpeg

IMG_8018.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, mam pytanie jak rozwinąć kwiaty które znajdują się w dolnej części rośliny? Mianowicie to wydaje mi się że odpowiednia ilość  światła do nich nie sięga. Czy mogę zacząć zbiory stopniowo, i górna część już ściąć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema ludziska, może mi ktoś powiedzieć OCB ? Czy to ma tak być? Wisi tydzień czasu i szczerze powiedziawszy wizualnie to mi się bardzo nie podoba. 

Screenshot_20240507_191111_Gallery.jpg

Screenshot_20240507_191103_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziomuś jaśniej proszę, bo ja już głupieję od informacji w internecie. Co robić przy kolejnych które zaraz będą gotowe do ścinania? A co mam robić z tymi ? Dziękuję z góry 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem ludziska, mam nie mały problem. Jak do cholery zwiększyć wagę topów, kurcze to zioło jest mega lekkie, macie jakieś sposoby na zwiększenie masy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kocurWarMaz musisz w wodzie zamoczyć to będą cięższe ew. W muchozolu to i na mocy nabierze.

 

A tak serio to musisz otrymowac je porzadnie z tych małych listków. Jak chcesz cięższe mocno zbite topy to musisz się bardziej przyłożyć do uprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra marihuaniści, ruszam z kolejną, pomieszczenie zamiast srebrnej folii z apteczki,  zostały ocieplone styropianem i oklejone folią diamond ze sklepu growtent oraz małą wentylację widoczną na zdjęciu. Haczyki do LST oraz bio bizz booster czekają. 

Screenshot_20240703_190812_Gallery.jpg

Screenshot_20240703_190804_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Yoł yoł yoł, maleństwa rosną w oczach. Jakby ktoś miał jakieś zastrzeżenia lub wskazówki chętnie wysłucham. Pozdro !

 

Screenshot_20240708_180413_Gallery.jpg

Screenshot_20240708_180838_Gallery.jpg

Edytowane przez kocurWarMaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...