Skocz do zawartości
Boczelli

[0.49m2][150W LED][Fem/Reg] Koneserskie odmiany

Rekomendowane odpowiedzi

Mocno dostają światełkiem chyba bo nie mają normalnego stożka 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mateo o to mi wlasnie chodzi. Dostaja ostanio mocno, ale nie wygina ich, nie pali wiec jest git 😉

Za jakis czas bede im przykrecal troche lampe 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli miałem takie łby ostatnio na środkowej na największym skupieniu szkoda że to była najmniejsza tylko do zapchania ale cała obsypana byla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo tutaj dobralem specjalnie takie odmiany ktore mocno sypia szronem bo na tym mi zalezalo. 

Dla testu posadzilem tez 1 criticala ktory nie ma tendencji do szronienia i roznice widac golym okiem.

Przy kolejnej wizycie w boxie cykne foty szczytow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Orange Ice Pop, jedna sztuka zaczyna sie fajnie wybarwiac 🤩

20240304_183135.jpg

20240304_183207.jpg

 

20240304_183143.jpgCasaba

20240304_183215.jpgCritical +2.0

20240304_183227.jpg

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku "pochmurnych" dniach z lampa skrecona prawie na min. pora na solidna dawke PK i wiecej swiatla 😁 wjechaly tez podporki bo rosliny sie juz kladly od ciezaru topow, a zostalo jeszcze ladnych pare tygodni flo 😎

20240311_184939.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 01/03/2024 o 22:21, Boczelli napisał:

@mateo tutaj dobralem specjalnie takie odmiany ktore mocno sypia szronem bo na tym mi zalezalo. 

Dla testu posadzilem tez 1 criticala ktory nie ma tendencji do szronienia i roznice widac golym okiem.

Przy kolejnej wizycie w boxie cykne foty szczytow.

Próbowałeś Opium auto od Divine Seed? Ta dopiero szronem sypie. Tylko nie z każdej pestki, trochę niestabilna genetycznie, ale i tak polecam. Duży płon, duża moc i spidująca faza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 nie widzialem wczesniej, na ta uprawe wgl nie bralem automatow pod uwage. Bede prawdopodobnie  na zime lecial autosy to moze wrzuce to Opium bo wyglada zacnie 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ja następną uprawę planuje na m2 - 16 automatów w 11 l doniczkach ( banana purple i LSD 25 ) dobrze reagują na defoliację to powinny się zmieścić, a lampę mam led 350W ze spektrum UV to śeiatła dostaną aż nadmiar😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...