Skocz do zawartości
Boczelli

[0.49m2][150W LED][Fem/Reg] Koneserskie odmiany

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra zamowilem tez cos innego z polecenia. Jak wszystkie przyjda to bede mial 4 sztuki w boxie 😅 ciekawe który bedzie najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ze zdjęcia też mam i mi trzyma ok tygodnia.. Ale ja się ubezpieczyłam i kupiłem baterie - akumulatorki i ładuje je sobie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indukcji ciag dalszy. Podnioslem wyzej lampe, zeby sie troche bardziej wyciagnely. Mam nadzieje, ze szybko sie okresla bo zaczyna sie robic ciasno. Wjechal tez nowy wiatrak mieszajacy.

20240119_184034(0).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green tutaj nie mam nic od in house. Orange ice pop stworzyli Lovin in her eyes, a ja mam nasiona S1. Casaba to cross cannalope haze×bruce banner 3.0. No i zwykly Critical w wersji 2.0.

Pestki od In house bede wrzucal chyba dopiero na wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green aaaa. No widze ze polknales bakcyla, jak dobrze poszukasz to sa jeszcze lepsze smaczki niz In house genetic, ale ich pestki sa w miare dostepne. A takich na przyklad Aficionado nie dość ze kupic graniczy z cudem to ceny nawet po 1000e😱, a to juz moim zdaniem gruba przesada. No chyba ze ktos rozmnaża i z 3 nasion zrobi 1000 to juz inna gadka. 🤡

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ciekawie i całkiem  zgrabnie wygląda ten zielony gesty las 👍😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 juz przelaczone kilka dni temu, i ida do gory powoli. Chodzi mi o to ze jest tam tez kilka sztuk regow, wiec pewnie po indukcji beda meskie krzaki do wyrzucenia. Finalnie chce zostawic 4-5 roslin, obecnie jest 8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WymiataczMega spelniaja swoja funkcje, raczej drutów czy sznurkow przy LST nie zastąpia, ale jako dodatek spoko 👍

Ja widze dla nich jeszcze jedno zastosowanie, ale nie wiem czy sie przyda w tym grow😈

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...