Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB tutaj akurat nie ma drugiego dna😁 chciala miec spokojny poczatek dnia bez marudzenia i bez placzu to miala😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB raczej zielony worek🤣 tabletek na szczescie jeszcze nie potrzebuje a przynajmniej nie te niebieskie😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka ponoć można to żreć nawet jak się nie potrzebuje i jest lepiej 🙂 Ja jeszcze nie próbowałem bo szkoda by mi było tabletki jakbym ją kupił, że mogła by się zeżarta zmarnować 🙂

A w razie W nie mam ładnej sąsiadki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli, powolutku... zaczynam sezon outdoor 😁 narazie 4 pestki z mojego pierwszego krzaka i zobaczymy czy i co z tego wyjdzie. Taka proba czy w niskich temperaturach jest sens startowac. Za okolo miesiac jesli pogoda pozwoli chcial bym zaczac z automatami. Duza iloscia automatow...🤪🤪

20240308_100232.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli ja mam inny system z automatami. Sadze kilka na raz i po okolo 2 tygodniach nastepne. Powtarzam tak az stwierdze, ze moze byc juz za pozno aby kolejne doszly. Tym sposobem co okolo 2 tygodnie mam scinke, ktora trwa kilka miesiecy😂 u mnie czerwiec lipiec to czas scinki a nie sadzenia😂

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli dotychczas nie skupialem sie na tym. Rosly to rosly. Bylo co palic i to mnie cieszylo. Srednio z krzaka automata wychodzi mi 50gramow czy to sadzony wczesniej czy pozniej ale nie spuszczam sie tez nad nimi. Minimum nawozow byle by nie padly i rosly w miare zdrowe😅 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli no z tym dochodzeniem roznie bywa tym bardziej, ze trzymam je w szklarni i nie kazda odmiana dobrze znosi wysokie temperatury. W tym roku chce ja zmodernizowac i dodac do niej wentylatory aby wymienialy powietrze i moze bedzie troche lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spieszy mi sie ale zostal moze z miesiac do scinki wiec trzeba byc przygotowanym na nastepne grow. Wlasnie przyszly mi nasionka i mam juz full set na nastepny rzut 🙂

20240309_163420.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...