Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Pablo 1988 napisał:

Mogę ale nie mogę dobre hehe🤣

Zycie🤷‍♂️🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44/12/18

W boxie cisza i nic sie nie dzieje poza tym, ze mialem maly skok temperatury. Po zmniejszeniu boxa temperatura podniosla sie z 25/26 do 30 stopni😅 otworzylem jeszcze jeden wlot oraz zmiejszylem moc lampy o 10% ale dalem ja nizej o okolo 10cm. Dostaly tez po 1.5litra wody wraz 1ml calmag i 1ml atami bloombastic. Nic sobie nie zrobily z tych 1.5litra wiec nastepnym razem postaram sie lac 2litry i zobacze czy to wypija

20240225_084852.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ładne  topy się tam tworzą i nawet spoko ten podkłady z opakowania po tytoniu🙂🤣 West czerwony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 camel niebieski😅 nie mialem nic innego zeby termometr byl na odpowiedniej wysokosci🙂 no cos tam sie tworzy ale raczej szalu nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega na 8 glownych i po kilka odrostow ale nie wszystkie glowne porosly fajne. Ze 3 sa karlowate. Byly prowadzone pod mniejszego boxa. Tutaj cial bym je na 16 glow ale teraz moge sobie gadac... 😅 jak narazie uwazam, ze na master kush moga byc konkretne buly a co do purple nie mam zdania na ta chwile😂 nie wiem czy nie za wczesnie dalem im atami bo nikt nic nie podpowiedzial ale czas pokaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega ja na biomixie kilku producentow i jak narazie nawet cos z tego wychodzi😂 jak beda szly jak do tej pory... 😅 wszysrko jeszcze moze sie zmienic bo jeszcze spoooro czasu przed nimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega skromny to moje drugie imie... a zajebisty pierwsze🕺🤣🤡🤡  chcial bym zeby z jednego topa wyszlo 5g i bede zadowolony z rezultatu jak na pierwszy raz w namiocie🙂 wymagac bede w nastepnym grow a teraz ile bedzie tyle bedzie🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panienki maja towarzystwo😂 Moja zona wczoraj zagadala cos o wysianiu pomidorow do szklarni i dlugo nie musiala mnie prosic😁Dzisiaj przy okazji przygotowania ziemi do malego boxa zasialem 4 nasionka pomidorow i wlecialy grzac dupe do duzego boxa😂 Wczoraj rowniez zapytala jak roslinki... Pierwszy raz odkad je posadzilem😅 Dzisiaj moze skusi sie zeby zerknac do boxa bo wczoraj nie bylo jak przy biegajacym wszedzie malym dziecku🤣  Mlody gdyby zobaczyl rosliny to cala wiocha by o nich wiedziala bo to taki maly sprzedawca 🤣🙈🙈 Wczoraj zmienilem troche ustawienia lampy i dzisiaj temperatura nie podnosi sie powyzej 27stopni wiec jest ok. Wilgotnosc w okolicy 50% w dzien i 60 kilku w nocy. Utrzymuje sie tak przez 2-3 dni po czym spada powoli do 45-40% i wiem, ze to czas kolejnego podlewania🙂

20240226_101346.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystanie światła na maksa jedni dają palety a inni mogą wysypać grządki i posadzić ziemniaki i pomiędzy jeszcze doniczki z konopiami 😝,,wolność Tomku w swoim domku,, tyle przestrzeni trzeba korzystać też o tym myślałem jakieś truskawa można wrzucić tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo mam miejesce to czemu nie skorzystac🙂 truskawki akurat mialem cala zime postawione w szklarni i maja sie calkiem spoko. Ostatnio wyjalem je zeby dostaly troche deszczowki🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka też miałam plan wrzucić do namiotu pomidorki, paprykę i arbuzy zanim trafią do szklarni, tylko miejsca mi już zaczyna brakować w namiocie. Pod liściami moich roślin będą mieć chyba i tak lepsze warunki niz na parapecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet takiego pomysłu z pomidorkami nie rzucam z obawy przejęcia mojego boxa pod cele pomidorowe 🙂 

Ale w razie czego szybko bym go odzyskał pokazując ile to żre prądu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...