Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli narazie w ten sposob chce "odgrodzic" jeden skos. Schowam tam boxa i wszystkie graty, ktore nie koniecznie musza sie walac na widoku. Docelowo mysle nad postawieniem scianki tak jak jest zaslona ale to tylko plany a te ciagle sie zmieniaja🙂 Musze kupic jakies ciche wentylatory bo obecne budzetowe okropnie szumia. Ewentualnie tlumiki co bedzie tanszym rozwiazaniem😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli u mnie wtlaczajacy jest na zewnatrz i stad szum a poza tym same wentylatory sa slabej jakosci. Sprobuje go jutro wsadzic do boxa i zobacze czy bedzie roznica. Dzisiaj udalo mi sie jeszcze ogarnac kwestie podwieszenia leda i juz jest ok. Mozna podnosic pod sam sufit😁 

20240220_172712.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Żeby wtłaczał na małym biegu 😄 też  mam kupionego wtłaczającego do boxa 1x1  ( dobra cyrkulacja wręcz idealna 😄 )   

@moonka Pięknie to wygląda 🙂 ❤️  aż miło 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli zbijam tak temperature. Wczoraj wylaczylem go na chwile i zapmnialem wlaczyc. W ciagu 5 minut mialem 33stopnie

@Resio666 no teraz mozna dzialac🙂 juz obmyslam plan dzialan na nastepnego growa😂 zastanawiam sie rowniez czy jest sens przedziepac boxa. Miale plan jechac weg i flo jednoczesnie po dokupieniu dodatkowych lamp. Teraz mysle, ze jednak zostawie bixa bez scianki, wywale ten "ruszt" z malej czesci i pojade na calym m2😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44/12/14

Za nami pierwsza noc w wiekszym boxie. Wczoraj wieczorem nie wytrzymalem i poszedlem odlaczyc wtlaczajacy i zrobila sie cisza. Balem sie o duzy wzrost wilgotnosci w nocy ale nie bylo tragedii (65%). W dzien temperatura tez nie podnosi sie tak jak w mniejszym boxie. Stabilne 25 stopni i 50% wilgotnosci🙂 Wstawilem rowniez herbatke na jutrzejsze podlanie. Tym razem robie 4,5 litra na 4 doniczki zwiekszajac delikatnie dawke bo ostatnio dostaly 4 litry. Koncowki lisci lekko popalone od lampy ale rosliny fajnie obrastaja a w szczegolnosci master kush wiec nic nie ruszam. Caly czas 40% i 40cm

20240221_140357_compress99.jpg

20240221_140433_compress38.jpg

20240221_140421_compress0.jpg

20240221_141550_compress93.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega przez mikroby nie zauważyłem żeby coś z ziemi wylatywało, a mam lep może da radę 🤣

Te mikroby mają dużo plusów, na ziemi się robi taki placek, i woda nie paruje, tak samo przed larwami zimorodków broni chyba 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy dziecko juz spi i masz chwile dla siebie🙃 W nowym boxie brakuje mi otworow wentylacyjnych a wlasciwie oryginalne sa kiepsko umiejscowione wiec w ruch po raz kolejny poszla drukarka 3d. Tym razem cos prostszego czyli otwor z kolnierzem do zamocowania wentylacji o srednicy 125mm. Dwa takie same skrecam ze soba. Jeden w srodku w drugi na zewnatrz a nastepnie wycinam otwor i mam elegancki wlot/wylot gdzie mi sie tylko zechce🙂 Dodatkowo bede robil do nich dekielki do zamykania gdy nie beda potrzebne. Koszt okolo 5€😂

20240221_210325.jpg

20240221_210317.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green to bylo raczej od wody a nie z braku swiatla🙂 sterczaly tylko po podlaniu a nastepnego dnia wszystko wrocilo do normy. Zobacze czy dzisiaj zareaguja tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Custom wlot na swoim miejscu🙂 Teraz nic nie sterczy mi z boku boxa i nie denerwuje. Narazie spadam do pracy na cale 4h😅 a wieczorkiem zajme sie zrobieniem dekielka

20240222_124227_compress47.jpg

20240222_124308_compress61.jpg

20240222_124242_compress36.jpg

20240222_124258_compress17.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial byc dekielek ale przy okazji... Zrobilem zatyczke uniemozliwiajaca wpadanie swiatla przez otwor i wyszlo calkiem profesjonalnie😂 rownie dobrze moglem jechac do budowlanego i kupic takie kolnierze ale trzeba sie wykazac inwencja tworcza zeby nie bylo, ze czlowiek tylko jara😂 Zastanawiam sie czy przy nastepnym podlaniu w niedziele nie dac im juz troche atami bio bloombastic.  Producent podaje informacje o laniu w 4-6 tygodniu a mam 28 dzien od przelaczenia i 16 kwitnienia. Czy to juz czas? Od wczoraj zdecydowanie przybylo szronu wszystkich na purple bud. Kush ma go zdecydowanie mniej ale jest ladniej rozbudowany. Podkrecilem rowniez troche lampe. Wczoraj @Mr.Green pisal o 60% wiec po namysleniach dalem ja z 40% na 50% a dzisiaj na 55%

20240223_105556_compress13.jpg

20240223_105623_compress17.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 mam za mala drukarke zeby robic to na sprzedaz w odpowiedniej jakosci. Wszystko musze drukowac w kilku kawalkach i laczyc ze soba co jest w jakims stopniu widoczne i nie mial bym serca sprzedawac czegos co nie jest w 100% ok😅 dla siebie czy kogos znajomego ok ale nie na handel🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka pierdol handel bo po handlu tych plastików dojdą do Boxa 😄

Pilnujcie się bo na moim przykładzie widać że chwila nieuwagi i zbyt pewność siebie kończy się wtopą 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...