Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green Wiem widziałem gdybym nie był zajęty to bym ci napisał żebys więcej mi lików nie puszczał, może jakby 997 zostało, to swój swojego by nie ruszył 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44/12/12

Nic specjalnego sie nie dzieje ale przy okazji podlania strzelilem foty. Dzisiaj dostaly po raz pierwszy po litr na doniczke + 1ml calmag. Zmiany, ktore pojawily sie na lisciach nie powiekszyly sie odkad je zobaczylem ani ich nie przybylo ale wolalem dodac ten calmag dla swietego spokoju. Juz na tym etapie smiem twierdzic, ze master kush bedzie mial duze zbite topy a purple mniejsze ale w wiekszej ilosci. To tylko moje domysly gdy patrze jak obrastaja we wloski. Pod master musiala wleciec "podstawka" aby zrownac ja z reszta roslin. Nastepne podlanie planuje na czwartek/piatek i czyli w srode musze wstawic wywar z herbatki

20240219_094110.jpg

20240219_094055.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu sie odjebalo i czemu tylko na purple bud?😂 czyzby az tak cieszyly sie, ze dostaly pic?😅

20240219_135939.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 dziekuje Szeryfie😂

Jak juz moge komentowac to wrzuce kilka fot z innej perspektywy. Tak dla odmiany🙂

20240219_161553_compress2.jpg

20240219_161533_compress32.jpg

20240219_161609_compress64.jpg

20240219_161600_compress7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przyszedl wiekszy box😀 mial byc 90x90 + 30x90 ale obie czesci sa polaczone ze soba🙈 bedzie wiec 120x90😁😁 ide zajarac jointa i przeprowadzam dziewczyny do nowego boxa🙂

20240220_144446.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB sa oddzielone ale trzeba przyczepic scianke na rzepy. Znalazlem ja dopiero gdy juz wszystko wstawilem do srodka😂🙈Jutro sie tym zajme😅 musze rowniez inaczej podczepic ledy bo na ta chwile nie da sie ich juz podniesc a sa 40cm nad roslinami. Do dorobienia jest na bank jeden wlot z tylu boxa + ewentualny wylot rowniez na tylnej sciance. Ogolnie za te pieniadze (niecale 100€) wydaje sie byl przyzwoity. Przydala by sie w prawdzie zakladka na zewnatrz zamka ale i tak box bedzie za "kurtyna" wiec problem ewentualnego wpadania lewego swiatla mam z glowy

20240220_154931.jpg

20240220_160120.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...