Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

@moonka @WBB Hahaha byczki dzięki za pamięć, siedzę tak 7h na zleceniu, i odpaliłem forum, a tu mój temat mielony 🤣🤣🤣 Sory za moje humorki, mam problemy z żoną, dzieci marudzą, do tego zlecenie trzeba skończyć, a kary w umowie , tak jak pisałem musiałem pracę zostawić żeby zlecenie skończyć wylewam na was żale swoje ;( Tak jakby chodziło tylko o pieniądze to wyjebane mam, nie brakuje mi ich, ale każdy ma swoje plany, i marzenia nie? A moje przez urząd skarbowy na ten rok się walą, i albo mogę się załamać jak do tej pory to robiłem, albo się wziąć w garść i dokończyć plante, i zlecenie jak na mężczyznę przystało, i pracuje po min 12h teraz widzę że coś się rusza, ale na bani załamka wchodzę do boxa, i tam też od chuja roboty .... Przetrzymam to, a później postaram się tutaj więcej na forum syfu nie robić. Pozdro

2 godziny temu, WBB napisał:

@moonka testuję go.... ile wytrzyma aż tym jebnie wszystkim 😛

Nie no byczku uparty ze mnie człek 🤣🤣 Ale każdego życie wystawia na próbę nie? To właśnie jesteś świadkiem mojej, chuj mnie strzela, i nie wyrabiam :))) Ale damy rade byczku, i jeszcze z tej planty będą dobre topy 👊

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie poradzil odnosnie defoliacji wiec postanowilem dzialac😂Obcinanie rozloze na dwa razy zeby az tak nie stresowac roslin. Dzisiaj zajalem sie dwoma a dwie pozostale jutro. Narazie wycialem liscie zaslaniajace srodek roslin gdzie znajduje sie duuuuzo szczytow. Za kilka dni powtorka zeby odslonic cale doly. Dzisiejszy dzien bogaty we wpisy bo wolne w pracy przeciagnelo mi sie do jutra i troche podzialalem na poddaszu

20240207_165437.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja bym ciachal normalnie żeby był przewiew i w 3 tygodniu kwitnienia ostatni raz je przeciąć dziś wycinałem u mnie wiatraki bo wielkie jak cholera zabierają prąd dla nowych pędów 

U cb nie ma wcale tak dużo do cięcia bo ładnie rozłożone żeby  nie zasłaniała szczytów, i trochę przewiewu będzie. I oczywiście  z wilgotnością łatwiej walczyć

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo moglem ciac na raz ale jakos wole to rozlozyc na dwie tury ci 3-4 dni. Niby nie ma duzo ale jeszcze troche chce wyciac. Przewiew dolem jest elegancki bo wtlaczajacy wali fajnie na doly ale bardziej chodzi mi o dostep swiatla do dolow. Jest duzo swiatla wiec chce je wykorzystac🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo przed cieciem czytalem artykul w necie goscia, ktory od 25lat zajmuje sie uprawa i idac "pod prad" robi defoliacje przez praktycznie caly okrec zycia roslin. Podobno da sie w pewnym stopniu przyzwyczaic rosline do tego zabiegu jesli wykonujemy go systematycznie od poczatku. Z czasem praktycznie wogole nie wystepuje u rosliny stres. Ile w tym prawdy...🤷‍♂️ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie moje kwitnienie raz w tygodniu wiaderko liści pod koniec tylko już dałem jej odetchnąć i topki wyszły lala stres też jest potrzebny umiarkowany jak z UV będzie więcej żywicy to przy delikatnym podcinaniu wydaje mi się że też bo po każdym cięciu szronily się coraz bardziej

Albo beczkę na dole i pompę🫣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka moim zdaniem na wegu cięcie liści zbędne,wystarczy możliwie jak najwiękcej lst, a defoliacja na kwitnieniu, może być stopniowa ale nie musi, bardziej jest to zależne od gęstości krzaków i od twoich potrzeb co chcesz osiągnąć,  

U Ciebie nie widać jak wysokie są krzaki i jak masz tam gęsto, przydałaby się fotka z innej perspektywy niż z góry 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szamayo jest gesto. Za gesto... nie mam innego zdjecia. Nie sa wysokie bo maja po okolo 30cm ale ciecia spowodowaly pojawienie sie ogromnych ilosci odrostow. Jutro zrobie lepsze foty gdy bede przycinal panny stojace z tylu boxa

20240207_091445.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka e tam gesto to dopiero bedzie. Ja bym poczekal jeszcze z cieciem. Jak czesto zagladasz eo boxa to mozesz liscie ktore zaslaniaja zaginac pod szczyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli no wlasnie chce tak to prowadzic aby nie bylo gesto. Doginanie dziala na kilka godzin. Juz tego probowalem i jednak wole przyciac to co mi przeszkadza niz walczyc z liscmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka codziennie liść czy dwa usunąć to nie jest problem. Ale dałbym im spokojnie zawiązać kwiaty i wyciągnąć się. Ja swoim przeszkadzałem zbyt często i nie poszły mocno w górę.

Wykonałeś dobry trening i teraz daj im zrobić swoje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka moim zdaniem przy takiej wysokości krzaka wystsrczy przechylić go w którąś ze stron i od razu masz wszystko na wierzchu tylko żeby Ci szczyt nie uciekał szybko do góry musi być poniżej swoich niższych pięter im dalej tym lepiej moim zdaniem wtedy wszystkie piętra są egzekwo nowymi szczytami

I patrzysz co ci zasłania je najbardziej i wtedy decyzja czy warto poświęcić liść dla np 3 szczytów 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...