Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers tytul fr jest bledny a odmiany jak odmiany🙂 zalegaly mi pestki purple bo kiedys zamiast kupic 3szt kupilem 3 opakowania po 3szt😅 master kush bo lubie smak kusha a i fajnie na mnie dziala. Nastepne grow bedzie z czyms bardziej "egzotycznym" 😉 u mnie bambusy w sumie moga juz zostac usuniete bo spelnily swoja role ale zrobie to dopiero gdy przejda na kwietnienie. Nie chce mi sie juz teraz przy nich grzebac i ich stresowac. Niech spokojnie przejda przez indukcje...😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka Fajnie kombinujesz napewno coś podpatrze, mam plan tego mutanta szczyt prowadzić tak dookoła donicy jak drzewko bonsai 🤣🤣🤣 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ja sie dopiero ucze wiec raczej nie podpatrzysz u mnie nic czego nie wiesz🙂 czasami jedynie wpadne na jakis ciekawy pomysl po przeczytaniu tysiaca stron w internecie😂

@Boczelli poczekamy zobaczymy🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to tam w chuj luzu jest 😄

Chcesz usunąć stożki wzrostu? To co zaznaczyłeś? 

To będzie podstawą topa z tego co tak patrzę to po co to usuwać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green generalnie mialem zamysl aby pousuwac praktycznie wszystkie boczne odrosty zostawiajac tylko 8 glownych szczytow + to co wygladaly by na najmocniejsze z bocznych odrostow ale tylko kilka sztuk. Nie chce duzej ilosci szczytow. Wolal bym kilka ale masywniejszych ale nie wiem czy tak sie da😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 45/2 dzien indukcji. Co raz bardziej zaczyna mi sie podobac to co dzieje sie w boxie🙂 Bedzie grubo. Ale albo grubo albo wcale😅 master kush w dalszym ciagu wyglada najlepiej i sadze, ze beda z niego ltuste topy😁 lewa gora powoli goni reszte ale nadal jest sporo mniejsza. Warunki stabilne ale po podlaniu wilgotnosc wzrasta do prawie 60% i musze wlaczac wtlaczajacy aby zbic do 50%. Wyciag chodzi 24h juz od kilku dni. Podnioslem troche lampe gdyz koncowki lisci zaczely robic sie jasnieje. Obecnie jej wysokosc to okolo 55cm od szczytow i moc widoczna na zdjeciu. Dzisiaj dostaly juz po 800ml co spowodowalo lekki wyplyw wody spodem doniczki. Narazie zostane przy tej ilosci🙂

20240129_093735.jpg

20240129_093744.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarniaj te lampy szybko bo mało potencjometru na kwitnienie ci zostalo😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 2lasnie zamówiłem boxa 120x120 Lampe mars hydro fc e 8000 bo fajna cena i wenta do tego pod fona😅 cenowo git 850e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wolne piętro 🤣🤣🤣

@moonka to cały set to i tak wydaje mi się spoko cena wiadomo 100 max pierdoły typu kable jakieś doniczki lepy ziemia na 1 uprawe

Nawozy mam 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...