Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 04/12/2023 o 13:38, WymiataczMega napisał:

@moonka ja z pestkami zawsze mam problem. Nie kiełkują równo 

Spr 3 do 4 h do kieliszka  powinny tonąć ,następnie na ręcznik 2 przykryć i do ciemnego ciepłego miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, moonka napisał:

Kobiety to dziwne istoty. Jest ok do momentu gdy jest ok a pozniej... Szkoda gadac. Box wyczyszczony i zostalo go tylko rozebrac

20231208_092021.jpg

Przejebana sprawa moja się burzyła ale to ona mieszka u mnie więc box został. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Cykacz napisał:

Przejebana sprawa moja się burzyła ale to ona mieszka u mnie więc box został. 

Nie chwal dnia.... 😉

Co zrobisz jak za miesiąc powie albo ja albo zielsko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nic nie uprawiam ale nie ma, ze tylko ja mam byc poszkodowany. Juz kiedys pisalem, ze dla mnie detoks to zaden problem a mogl bym i przestac palic calkowicie bo ponad 20 lat jarania robi dziury w glowie😅Za to moja Pani ma z tym bardzo duzy problem. Nie ma sadzenia, nie ma jarania...🤷‍♂️ Zobaczymy kto pierwszy zmieknie😎😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega koniec🤷‍♂️ box i reszta gratow wystawiona na sprzedaz. Jak bym wiedzial, ze tak odwali to bym nie kielkowal tych pestek tylko juz tydzien temu zawinal biznes😅

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło bym się wkurwił ostro   wyleciała by razem z oknem  😞  (  czekaj cierpliwie na zemstę )  😄 

Szkoda w chuj  !  Jest jedno mądre powiedzenie  Nie Staraj się zrozumieć kobiety to są istoty z innej planety 😄

Mimo wszystko będziemy czekać na wielki powrót   zawsze jest nadzieja !! ( że kobieta się wyniesie 😄 ) pozdro mordeczko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy z tematem od nowa🙂 czasami spokojna rozmowa rozwiazuje problem. Teraz musze pomyslec co sadzic...😅 kusi mnie zabawa roslinkami na wegu i chyba daruje sobie auto bo mam ich tylko 2 pestki a pocisne jeszcze raz te purple bud fem i jedna master kush fem

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 08/12/2023 o 09:31, WBB napisał:

Kolejne potwierdzenie mojej tezy, że kobiety to największe szkodniki 🙂

Ciężko tu coś odpowiedzieć by nie urazić czyjejś kobiety. Tak jednak nie mógłbym być z kimś kto mi czegoś zabrania 😄 stary i to jeszcze w Holandii 🙂

Dobrze że moja kobieta jest taka jaka jest i nie ma z tym zadnego problemu. Czasem coś tam mruknie ale to raczej przez okres i że wszystko ja drażni.. 

Smutna sprawa.. wybór między żona a kochanką  😛

@moonka  Maria zawszę na Ciebie poczeka. Trzymaj się ziomek 😉 i nie daj się pożreć 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green tu nie chodzilo o zabranianie, no moze poniekad ale nie o to sie rozeszlo🙂  grunt, ze wszystko sie ulozylo i wrocilo na prawidlowe tory. Za chwile wrzuce nasionka do wody a jutro poskladam boxa do kupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka haha 😄 lecisz grubo ziomek 😄

zawszę chodzi o zakazywanie 😉

ludzie już tacy są że chcą komus czegoś zakazywac i stanowić za kogoś 😛

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 a moze to byl znak, ze nie powinienem isc w automaty😂 pestki juz sie mocza, ziemia przygotowana a teraz ciesze sie reszta weekendu przed tv😂 Box poskladam jutro albo we wtorek jak znajde chwile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...