Skocz do zawartości
mateo

Frost Gorilla XXL

Rekomendowane odpowiedzi

@mateo sam raz próbowałem. Zjebalem. Będę próbował ponownie po wakacjach :yummy:

Dlatego chętnie obserwuję obecne poczynania ludzi na forum którzy leca z siatką. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Za pierwszym razem usuwałem wszystko tylko głowne były dla tego 1 wyszedł lepiej tu zostawiałem niektóre odrosty i za dużo tych ,,czubków,, przez to nie naciagalem i nie ogarnąlem  tak bardzo,  lampa też była niżej o 20 cm i gałęzie stawiały większy opór nie były takie wyciągnięte 35 cm na tą Lampe na weg to za nisko wracam na 50

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli @Mr.Green @mateoA próbowaliście szczepić na korzeniu z jednej odmiany inną? Na przykład na korzeniu z gorilla cookies ff, która rośnie do 2,5 m gałęzie z white Rusian, która jest połowę mniejsza 

Albo na korzeniu od automatu gałęzie z sezonówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green to współczyję. W Polsce?

Bo jak mi w 2012 wpadli na plantację to 3 lata odsiedziałem, a suszu nie znaleźli nawet grama, bo by mi jeszcze pewnie handel chcieli przybić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie, Ty w Niemczech, o ile dobrze pamiętam. To Ci tylko palcem pogrożą i najwyżej coś do zapłacenia

Przecież słyszałem, że w Niemczech mają od kwietnia zalegalizować

@Mr.Green

A namiot i lampę zostawili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ja 2 namiot dopiero lecę chce ogarnąć nawozy i cały proces uprawy hehe jeszcze nie ten lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 da sie to zrobic. Growerzy czasem na regach ktore sie okazaly meskie szczepia damskie klony. 

Jednak moim zdaniem to gra nie warta swieczki bo taki zabieg na tyle spowalnia rosline, ze szybciej wsadzic jest te klony w ziemie. A genow w ten sposob i tak nie wymieszasz.

Chyba ze w celu zajawki i eksperymentu to spoko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ale czy korzeń od 2,5m rośliny nie wykarmi dwa razy większych szczytów u rośliny o połowę mniejszej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 teoretycznie tak, ale roslina szczepiona ma utrudnione zadanie pobierajac skladniki odzywcze przez pien dawcy. 

Gdzies kieds widzialem, ze ladne rosly te klony szczepione na meskim pniu. Tylko na poczatku lapaly dlugo zamulke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 tydzień kwitnienia

rośliny dostają pełne dawki 

Plagron bloom

Power buds

Power roots ostatni raz

Oraz mono tracemix 

Piją po 6l co ok 3 dni światło 80% 40cm nad roślinami

Odpaliłem już pochłaniacz ok 50 do 50 wilgotnosci

W tym namiocie nie miałem za bardzo czas na trening i widać efekt  baldachim nie jest na cały rok i nie jest super równo no ale nic nie zrobisz na następne poświęcę więcej czasu 

17087745845184482743124573963382.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo bo będą się wyrzynać w topy już zwalniła i nie rośnie prawie teraz zaczyna puchnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda źle ale kwiatki nie będą wielkie bo mają krótkie odrosty mój błąd zrobiłem topping i przełączyłem światło🫣🫣nigdy więcej tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...