Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ostatnio pisałem o poprawienie warunków w szafie i pisaliście żebym wklejił w szafę koc termiczny. Ale przypadkiem znałem na śmietniku growbox kogoś okazało się że nie ma żadnych uszkodzeń więc pytanie co mam dokupić wentylacja mam kupić jak nie przeszkadza mi zapach bo i tak pracuję z domu  więc nie ma z tym problemu.

Czy lampa 100 watt wystarczy mi do takiego czy jakąś dokupić. Box ma 150 wysokości na 60 długości.

IMG_3584.jpeg

IMG_3585.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ginju33  Parametry panelu podaj, 100 wat chińczyka to pewnie będzie nic niewarte w uprawie. Wentylacja potrzebna jest tak czy inaczej, a nie potrzebujesz ewentualnie filtra węglowego, jak nie boisz się przypału, że rośliną będzie pachniał dom i zapach może cię zdradzić, że uprawiasz.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Went zawsze spoko na wymianę powietrza jakiś mieszajacy też dobrze miec

Wymyk dobrze i spryskaj środkiem dezynfekującym jakimś żeby nie mieć problemów z dziwnymi chorobami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 muszę was niestety zaskoczyć po prostu na dole jest ta część co powinna być na górze bo zastąpiłem ją inną dlatego tak to wygląda ale + za spostrzegawczość 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ginju33 tak czy inaczej powinien stac prawidlowo bo teraz nie masz wlotu swiezego powietrza na dole bo wlot ten znajduje sie obecnie ma 3/4 wysokosci boxa🙂. No chyba, ze planujesz zrobic ten otwor w jakis sposob to wtedy jestem w stanie zrozumiec Twoj zamysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko do was bo byli u mnie rodzice ostatnio i poczuli chodź w mój dom jest  duży to widzę że coraz bardziej dom chłonie zapach więc jaki zestaw polecacie kupić do tego growboxa 

znalazłem taki zestaw będzie git ?IMG_3623.thumb.png.a428ec061cd6c13fd9d12a6b7353a919.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...