Jump to content

Ginju33

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Ginju33

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 07/16/1905

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam jeszcze pytanko do was bo byli u mnie rodzice ostatnio i poczuli chodź w mój dom jest duży to widzę że coraz bardziej dom chłonie zapach więc jaki zestaw polecacie kupić do tego growboxa znalazłem taki zestaw będzie git ?
 2. @Resi666 muszę was niestety zaskoczyć po prostu na dole jest ta część co powinna być na górze bo zastąpiłem ją inną dlatego tak to wygląda ale + za spostrzegawczość
 3. Siema ostatnio pisałem o poprawienie warunków w szafie i pisaliście żebym wklejił w szafę koc termiczny. Ale przypadkiem znałem na śmietniku growbox kogoś okazało się że nie ma żadnych uszkodzeń więc pytanie co mam dokupić wentylacja mam kupić jak nie przeszkadza mi zapach bo i tak pracuję z domu więc nie ma z tym problemu. Czy lampa 100 watt wystarczy mi do takiego czy jakąś dokupić. Box ma 150 wysokości na 60 długości.
 4. Mam lampę 100 watt z chińczyk; dzięki za polecenie koca kupię. Co mam zrobić z tym azotem ? @Zielone krainy mam lampę 100 wat Chciałem kupić growboxa ale niesesty mam mega wąską szafę i nie ma takich.
 5. Chciałem kupić growboxa ale niesesty mam mega wąską szafę i nie ma takich.
 6. Siema ogólnie to nie wiem dlaczego jeden z liści żółknie? miesiąca już rośnie sobie roślinka i zastanawiam się kiedy przejść z veg do flowering. Jakis dodatkowe rady? i jak zwilżyć miejsce w którym sadze jest go bardzo mała szczeln szafa narazie używam ręcznika który cały czas moczę żeby on sobie wysychał w szafie daje mi to zadawalające wyniki po wilgotność utrzymuje mi się cały czas koło 50 % przy temperaturze około 23 stopni
×
×
 • Create New...