Skocz do zawartości
WielebnyMerry

3x Blue Cookies Auto Femi 150W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@vego1989 @WymiataczMega a co polecacie z odpadów zrobić, bo przypomnę jeszcze że na kosę za około dobre 6 tygodni będzie czekać gorilla więc tego bedzie.

 

 

Coś prostego na pierwszy raz jako wykorzystanie "odpadów" jako półprodukty do stworzenia czegoś dobrego i prostego

Edytowane przez WielebnyMerry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Ja nigdy nie mogę wytrzymać aż mi faza wejdzie, i palę wiadra ... Zawsze się potem zastanawiam czy mnie coś jeblo, napewno jak wypije piwo do ciastek to mi się wymiotować chce, ale makumba !!!! Kiedyś wypiłem taką mocnooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

68dzien flo Blue Cookies, piękne kolorowe pąki ma ale się śpieszyłem i nie zrobiłem całościowych zdjęć. Jak umiałem tak zrobiłem da się ocenić czy to mleko czy przezroczysty bo już zgupialem

 

 

IMG20240224184832.jpg

IMG20240224184805.jpg

IMG20240224184726.jpg

IMG20240224184716.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 zdjęcia tego nie oddają i ciężko jest mi zrobić naprawdę dobrej jakości zdjęcia, ale się staram. Wg. mnie pojawia się miejscami bursztyn ale to też normalne.

 

Poprzednia panią otrymowalem ile mogłem i umiałem, dosuszylem wyszło równe 50g wynik jaki by nie był jest własny na własny użytek, szczerze jak skończę z tymi paniami to zrobię z 1-3miechow przerwę bo nie mam z kim tego konsumować a słowa nie łamie więc bez sensu robić magazyn.

Ale powiedzcie jeszcze jak to z podlewaniem dawać jej jeszcze nawozy czy samą wodą je wypłukać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...