Skocz do zawartości
Lasir

Ciastka w siedmiu ruchach.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Lady Green Mama twoja dzisiaj nie zapaliła sampla ? Daj jej bucha, by była szczęśliwa. Mówię tylko o faktach liczy się moc , a nie smak ciastka :classic_wink:

@Lasir Ja tylko stwierdzam fakt, że smak nie ma tutaj dla mnie większego znaczenia, bo nie dla smaku jem ciastko z marihuaną, ale dla efektów, więc to efekty są dla mnie najważniejsze, a nie smak. :classic_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smak zioła mniej ważny dla mnie...Pewnie temu, że mniejszy wpływ na niego mam.

@Zielone krainy Tak efekty.Ja piekąc ciastka ich moc mam w założeniu.Wiem, że będą klepać więc robię smakołyk.

Wiadomo, że nie będziemy gadac o smaku zioła które nie kopie bo to nie ma sensu.Z ciastkami podobnie.Moc jako pewniak.

Jakby nie miały mocy to huj ze smakiem, oczywiście.Zjem se ze sklepu i to nie jedno a całą paczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir  Ok niech smakuje, ja nie zabraniem, pozwalam, chodzi mi jedynie o fakt, że smak to nic, liczy się bardziej efekt, bo jakbyś miał jeść coś dla smaku to zwykłe ciastko, a jak dla haju to ciasto, jako najlepiej klepie, bo w tego rodzaju iastku liczy się głównie haj, a nie sam smak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Proszę, widzę, że pominęłaś niewygodne , a podziękowałaś za wygodne :D

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...