Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Prepers ucz się na swoich błędach lepiej bo jak będziesz tak wyrzucać to się nigdy niczego nie nauczysz. Forum oczywiście Ci pomoże ale nie nauczy wszystkiego. Taka moja rada 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB @WBB @WymiataczMegaDzieki za troskę, ale mamy spychacz, koparkę, i helikopterem mają do nas 10 min do dobrej kliniki xd Z głodu nie umrzemy, a to jest odludzie tylko w promieniu 10km, ale auta jeżdżą normalnie

@WBB Nie chciałem wyjebać wszystkich tylko tą największą, ale dałem jej fosforu z bioblooma dostała też calmag, bio grow, bio heven, top maxa, i tak kwitnie już zobaczymy czy to kopać wogule będzie, odmiana mocna więc może coś z tego będzie chyba 27% THC twierdza ze ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers weź chopie.Nie rób scen 🙂 Jeszcze się zdziwisz.

Dopóki nowy wzrost rośnie normalnie, zielony to nie ma się co przejmować.Dolne liście i tak obcinasz jako pierwsze.Musisz dopracować pożykę odpowiedną do swojej wody.Co, ile i w jakiej kolejności lać do butelki z wodą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sam niewiem czy to niedobór czy lampa świeci za mocno, popalone są tylko końcówki szczytów, rozwija się każda szybko nowe liście wydają się zdrowe 

IMG_20231027_211331.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledem nie spalisz roślin z takiej odległości wg.mnie.Wszystko ok.Karm je dobrze i z głową a będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir Zaufam ci, i producentowi lampy, 5 z 6 zaczęły kwitnąć, więc ustawie lampę 30cm 75% i zobaczymy co się do wieczora będzie działo 

@Lasir mam CO2 booster czytałem że to pozwala nawet o 5cm niżej lampę opuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Daj 40cm i troche mniej mocy.Ja zawsze ustawiam troche wyżej niz piszą ludzie z Marsa 🙂 Tak jak masz CO2 to można inaczej, już nie pamietam jak, ale chyba mocniej swiecic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Złamanie nie oznacza zabite.Jesli nieoderwałeś to spróbuj połączyć może sie zrosnąć. Lampa wydaje się ok. Zostaw tak i obserwuj kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ja już się nauczyłem, że jak coś majstruje to najlepiej planty z boxa wyjebać na ten czas bo zawsze coś na nie pierdolnie 🙂

Sklej no nawet taśmą izolacyjna i staraj się nie ruszać kilka dni... powinno się zrosnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak roślina ma mało swiatła to oznaką mogą być wyraźnie długie łodygi liści wiatrakowych.Jak ma za dużo i się zbija to międzywęźla są nienaturalnie za blisko siebie. Nie miałem tak nigdy ale przypuszczam, że to charakterystyczny wygląd i da się poznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wy nie widzicie na zdjęciu, to LST młodszej banana purple punch, myślę że wyszło wzorowo, a spadło na tę u góry po lewej xd i ta u góry, u góry pierwszego liścia wiatrakowego postrzelił i nadlamal łodygę która zlepilem taśma, ta po lewej u góry straciła najmniejszy szczyt xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Prepers Z tych połamanych to Moim zdaniem i tak huja zbierzesz. Automat zapierdala ważny jest dobry veg żeby dobrze się rozrosły i potem fajnie kwitły i był fajny plon. Nie warto wyrzucać ucz się na tym co masz. Zanim dojdziesz do bez problemowego grow to trochę Ci to zajmie. Tylu ile jest growerow tyle technik treningów i sposobu karmienia. Zobaczysz sam efekt końcowy jest taki że każdy jara na koniec swój temat i jest git. Jeśli chcesz się uczyć polecam sezony automat błędów nie wybacza. A co do liści zrób zdjęcie każdej z osobna zaraz się zobaczy.   Ps nie gniewaj się za moje słownictwo ja tak pisze poprostu Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...