Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB No właśnie ja też, dlatego się pytam, bo jestem amator wydaje mi się że na mineralne nawozy git, a z organika może być problem, a myślałem to używać w sposób taki że wysiewam 6 roślin i wodę i pożywkę przygotowuje na tydzień, wszystko skrupulatnie notuje, i próbuje uzyskać efekt 6 równych roślin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers efektu 6 równych roślin to nie wiem czy da się uzyskać..... ja też amator ale próbuję się wstrzelić w Twój pomysł 🙂

Może Ty powinieneś lecieć w hydro... może klony.... ale hydro to dopiero za 2 lata jak trochę upraw od początku do końca w glebie doprowadzisz. Tak mi się wydaje.... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Co ty mój ziomek od początku leci w hydro bez problemów, i ma naprawdę dobre kwiaty, podejrzewam że wszystko się rozchodzi o czas, i siedzenie pilnowanie, oraz naukę, ale mnie jakoś do hydro nie ciągnie, może kiedyś.

@WBB dodam że hydro zrobił sam, jak nie będzie miał problemu to wstawię fotkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Prepers napisał:

@Lasir Nie wiedziałem, ale będę miał na uwadze jak kiedyś mi na myśl przyjdzie xd

Porzuć takie myśli przegrańcze najlepiej.Czazem serio, szkodaby było czasu na planta i lepiej w masło bo obserwacja nawet słaba.Ale Ty masz duże krzaki i musisz zrobić wszystko aby je zjarać finalnie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:

Rośliny mają się świetnie, zero nowych niedoborów, ale problemów ciąg dalszy.

-krytyczny poziom wilgotności

-duzo liści niewiem czy przy tych dużych jakiś fryzjer się by nie przydał tu proszę o opinie sytuacji

Co do wilgotności, jest przez grzejnik i zamknięty obieg powietrza co mi jednocześnie grzeje pokój, rozwiązanie osuszacz z czujnikiem chce go próbować ustawić na zewnątrz boxa przyjdzie jutro. A grzejnik więcej nie stoi między doniczkami postawiłem go przy samym wejściu, a doniczki są na maksa odsunięte pod ścianę.

Możecie też skomentować odległości między dziewczynami 

Proszę o komentarze, wezmę pod uwagę, a ja działam dalej. Pzdr 

Screenshot_2023-11-08-12-05-18-548_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-08-12-05-10-346_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-08-12-05-06-783_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-08-12-05-02-276_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-08-12-04-53-791_com.miui.gallery.jpg

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wilgotność będzie problemem. Wiem bo sam też z nią walczę. Jeszcze jak grzejnik do tego dochodzi. A nie walnę osuszacza za 100-400 euro 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...