Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy @WymiataczMega Co do nawożenia postanowiłem jeszcze raz wlać wodę, a potem leje 70/80% dawki z tabeli bio bizz week 1 kwitnienia+calmag co podlanie 0.5ml na litr narazie(deszczówką podlewam 0.050 ms ec) i nawóz co 3 podlanie. Możecie skomentować jak dla was wygląda narazie ten set, ale następne nawożenie będzie tak wyglądać, a no i pH przy następnym podlaniu znów 6.6, i zmierzę teraz co mi tam wycieka, było 6.2/6.3 docelowo chce 6.4/6.5 i wtedy lać 6.4/6.3, by znów podnieść do 6.4/6.5

@WBB Mowie na ten moment, 2 dni stały w rozwoju 🙂 Się nie bój, jak nic nie wyjdzie też zły nie będę, a następną dopieszcze wtedy jak tylko będę mógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Tu jest fajny filmik  na temat kwitnięcia automatów tydzień po tygodniu  (  akurat tam mowa o 45 cm )  ale mogą sobie mówic 😄


(  www.youtube.com/watch?v=IBCQq1aFeew&ab_channel=RoyalQueenSeeds ) 

 

Edytowane przez Resi666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green już zmniejszone światło łódeczki się robiły jest teraz około 85/90% wysokość na oko, i obserwuje liście, ale podniosłem troszkę lampę.

To dobre rozwiązanie? Mam grzejnik w namiocie wlałem wczoraj okolo 14 po +/- litrze wody, roślinki dzisiaj wieczorem były lekko przeschniete.

Screenshot_2023-11-06-21-46-35-668_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaktualizacja zwróćcie uwagę na mojego mutanta góra 3 roślina od lewej, oczywiście chodzi mi o ilości liści. Teraz dokładnie widać ile mają liści 

IMG_20231107_075756.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Może trochę, potem poprawie, ale zdjęcie tworzy złudzenie optyczne jest +/- gitara ustawiam na podstawie obserwacji patrz jak się pięknie składa w stronę światła. ale zmierzę środek i ustawie ja ideolo, ale patrząc z góry +/- róg lampy w środkach bocznych doniczek

@WymiataczMega Co do 3 to mutant rozwija się innaczej, ma inną ilość liści, bardziej masywne wiatraki, i nie możesz go oceniać po wzroście, wydaje mi się że będzie rósł najdłużej, ale nie koniecznie będzie gorszy, a 6 roślinka banana purple punch około 7 dni młodsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Prepers napisał:

Wydaje mi się że jakby miały autopoty i gdzieś obok grzejnik byłaby gitarka, ale nie znam się.

A jak byś tym podawał nawozy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Prepers napisał:

Normalnie

Ale, że przygotujesz tam 50 litrów wody z nawozem?

Co tam dodasz, jakie dawki? Wszystkim równo na cały miesiąc? 🙂

Czytuję, że woda z nawozem nie powinna stać zbyt długo.... powinna być od razu zużyta albo wylana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...