Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

W jakich dawkach podawać tego bio Bizz w 50% dawki zalecanej? I mam też cal mag od bio Bizz, wesprze ktoś radą, albo rozpisze jak to podać i kiedy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 dzięki bo spać nie mogę xd więc wiadro i lulu, bałem się że światła za dużo, zajebiście mieć gdzie zapytać, i się uczyć od kogoś, bo żona chyba by mnie z chaty pogoniła jakbym jeszcze nad książkami ślęczał. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 jakie drony.. gdzie.. 😄

@vego1989 czy aby na pewno..? 😄

 

Screenshot_2023-10-11-20-23-54-907_com.android.chrome.jpg

@Prepers by cokolwiek stwierdzić trzeba to najpierw zobaczyć. Zdjęcie bez lampy LED. 

Wyciągnij ja poza boxa i zrób normalne zdjęcie..

Nie twierdzę że to to.. żeby nie było 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers i tak byś tam nic nie zmienił dzisiaj 😄 na spokojnie jutro zrób fotkę i daj cynę. Lepiej dmuchać na zimne.. a ja wrażliwy grower jestem.. 

Chociaż chujjj.. nie wiem czy mogę się w ogóle nazywać growerem.. 😄

To się dostaję jakiś certyfikat? Pocztą albo co? Czy z automatu się stajemy growerami xD 

A ziomek miał kiedyś takie plamki to mu ślimak 🐌 w nocy wypełzł z ziemi.. i mu zjadł te sadzonki.. 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Niewiem co o tym myśleć, rozwijają się normalnie myślę że światła mają optymalnie, tylko te żółte kropki? Myślę że to może być wina tego że pierwsze dwa dni miały lampę na 100% co o tym myślicie?

IMG_20231012_150132.jpg

IMG_20231012_150137.jpg

Wyczytałem że może to być brak wapnia, i bardziej by mi to pasowało z racji że piszą że ten grzyb atakuje najpierw spód liści, moje liście od spodu są zdrowe.

Na zdjęciu nr 1 widać z tyłu moim zdaniem najaldniejsza kobitkę, tylko coś zaczęło jej giąć liście może być to od wysokiej wilgoci? Reagować na to jakoś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawiam purple banana tak jak jest ładnie się góra zaczęła rozwijac, i przez 11h się ukorzenila lepiej, i uważam że jest ok.

Chyba mam problem z miernikiem pH płyny do kalibracji mierzy +/- dokładność 0.1, ale mam z 30l deszczówki obok boxa, i w danym momencie jak mierze pH z konewki jest zawsze takie samo, ale przychodzę dzisiaj to jak wczoraj było pH 7 dziś jest pH 6 zwracać ten miernik póki mogę? Czy to normalne? Dalem za niego 450zl

IMG_20231013_144649.jpg

A tu ta Gorilla z najlepszymi genami, jeżeli kogoś ciekawi to 6 dzień.

IMG_20231013_144726.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...