Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB No ale wtedy nie będę miał termometru w spektrum światła, i wynik będzie zakłamany, mam 22 w połowie, na szczytach będzie max 24/25 myślę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55% wilgotności to dalej ryzyko pleśni, czy już gitara będzie? Mam jeszcze kilka opcji mogę zainwestować w lepsze mieszające , wyciągający, mogę wstawić osuszacz do boxa, choć zalecają na minimum 4m2, poza namiotem jest około 45% wilgotności

IMG_20231110_140622.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Prepers napisał:

@WBB Ledem ciężko przypalić chyba

LED nie przypala, Jednak zbyt mocny.. niszczy komórkowa strukturę liści i potrafi je uszkodzić. 

Nie temperatura a ciśnienie fotonowe :bongrip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Mr.Green napisał:

niszczy komórkowa strukturę liści i potrafi je uszkodzić

a foxtaile to też od światła są? Bo zapomniałem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też rozsypać keramzyt po powierzchni doniczek... skutecznie zredukuje parowanie i zbije wilgotność o kilka procent... możesz też przyciąć trochę liści ...

Dodać jeszcze wentylatory mieszający, ewentualnie dojebac mocniejszy wentylator wyciągający 

Edytowane przez Resi666
Dodanie informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, WBB napisał:

a foxtaile to też od światła są? Bo zapomniałem 🙂

Chyba od temperatury ale glowy sobie nie dam uciąć...

@Prepers narazie wilgotnosc jest ok, w 2 fazie kwitnienia trzeba pilnowac aby była koło 45 max 50% (powtarzam za @Zielone krainy)

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB tak. Roślina dziczeje od zbyt dużego natężenia.

@Prepers na tak wczesnym etapie kwitnienia nie powinno nic się stać jeżeli cyrkulacja jest ok. Nie zmienia to faktu że tak jak kolega @Resi666  napisał.. jak topy się już uformują.. a nastąpi ich puchnięcie to najlepiej mieć 40% bo wtedy jest praktycznie zerowa szansa na pleche. 

@Resi666 keramzyt na powierzchni to chujowy pomysł. Bez urazy. Robi się bloto i nie oczyszczony porządnie keramzyt może zaburzać pH co sprawi problemy zodzywianiem. Nie warto oszukiwać naturę. Woda musi parować. Jak ta z lisci tak i ta z ziemi musi znajdować ujście by korzenie nie gniły i były dobrze dotlenione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green To samo wyczytałem, bardziej mi chodziło o doświadczenia z lekko wyższa, ale nie ważne zbije tą wilgotność do 40, a myślę że jakbym wtlaczajacy wentylator ogarnął to byłaby gitara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Dzięki green, ogarnę 40% tak jak mówisz, może zaryzykuję wstawienie tego osuszacza do boxa, pracuje na zimno, ustawić mogę 30%, i osusza 10l/24h, a jak nie jadę po 18/24h jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...