Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@WymiataczMegaI wszystko mogłoby się zgadzac,miały na nabitą ziemię Terra profesional, i dostały bio bizza chyba 80% w 2 tyg, potem dostawały dużo nawozu prawie co podlanie, dopiero teraz im będę drugie lanie odpuszczał i tylko cal-mag z wodą pH 6.2/6.6.

Kur.. te nawożenie to jakaś porażka jest, szukam od kilku dni jak rozrobić, ile podlać, jakie dawki, co jeżeli roślina nie pije całego litra jak wtedy nawozić, i chyba będę musiał następna plante sam poeksperymentować, bo nic nie znalazłem prócz tej zjebanej tabeli 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Prepers napisał:

potrzebuje dobrego linka o niedoborach, i prze nawozeniach

https://dutch-passion.com/pl/blog/wizualny-przewodnik-po-niedoborach-składników-odżywczych-w-konopiach-n987

I teraz będziesz jeszcze mniej wiedział bo znajdziesz niedobory/nadmiary wszystkiego 🙂

2 minuty temu, Prepers napisał:

i chyba będę musiał następna plante sam poeksperymentować

No cały czas Ci próbuje to mówić 🙂

Tam przez 2-3 tygodnie nawozów nie będziesz dawał i nic się nie stanie bo nabite jak moje 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deszczówka jest gotowa podobno do lania.Zobacz ile zmieniają nawozy następnym razem i będziesz wiedział czy regulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir deszczówka ma pH 7.0/7.1

Po dodaniu nawozów, to nie będzie czysta woda xd, a jak nawoze to wącham pH od 6.2 do 6.5, pytanie moje to czy jak teraz będę podlewać samą deszczówką to czy jest sens regulować pH? Czy lać odrazu jak leci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...