Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Pierr1947 @WBB @vego1989 @WymiataczMegaDobra wydaje mi się że ogarnąłem panny, niewiem czy widać to na zdjęciu, ale zrobiłem małe plukanko, czeka je jeszcze po litrze wody tylko z cal-magiem, i wydaje mi się że znalazłem błąd tej planty z tymi końcówkami to chyba problem z źle dobrana ziemią Terra profesional, i jak zacząłem nawozić bio grow, i cała resztą końcówki miały dość, czy jest taka możliwość?

Roślinki po następnym podlaniu dostaną około 60% zalecanej dawki bio bizz, a z cal magiem zostanr do końca przy każdym podlaniu, jedyne co pomine to activ vera czy jakoś tak.

Kolejne pytanie czy zauwaze różnice między doniczka 11l a 15l przy automatach, wydaje mi się że gorillka wypełnia już cała doniczkę, a czytałem że to może zachamowac wzrost 

Screenshot_2023-10-30-17-48-34-045_com.miui.gallery.jpg

Zapomniałem napisać defoliacje suchych liści od nawozu w moim przypadku wygląda jakby wyszło na plus, i to w fazie przed kwitnieniem roślinki mocno odbiły po wpadkach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega @WBB @Lasir A tu wjeżdża fota po fryzjerze, wydaje mi się że nawet nie odczują, bo twarde te gorilliki, potrzebuje dobrego linka o niedoborach, i prze nawozeniach. Końcówki nadal popalone myślicie że da się coś z tym zrobić?

Odpuścić może jeszcze jedno podlanie nawóz?

Końcówki zaczynają się palić od góry rośliny, i nie mogę se z tym poradzić, tak jak pisałem mam podejrzenie że wina leży w źle dobranej ziemi do nawozów, ale może coś wy pomożecie 

IMG_20231031_132311.jpg

@WymiataczMega @WBB @Lasir

A tu końcówki, palą się tyle u górnych partii liści r

Screenshot_2023-10-31-13-59-54-006_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-10-31-13-59-49-897_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-10-31-13-59-45-130_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-10-31-13-59-34-209_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-10-31-13-59-39-281_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...