Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam na wiosce gdzie jest tylko jeden dom i nic dookoła xd ec parę razy mierzyłem na 0, i nie bał bym się jej napić po odliftrowaniu syfu z beczki@Lasir @moonkagliwicee , bo zupełnie innaczej jest z kranową, bo po odparowaniu chloru dalej ma jakiś syf 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Ec 0 to woda jałowa więc trzeba ją uzdatnić roślinom.Z takiej wody rośliny wilgoć dostają i nic więcej.Lej CaMg po trochu co podlanie.Zacząłbym od jakiejś mniejszej dawki.Na drugi raz tyle co zaleca firma.Jak zobaczysz braki dołożysz więcej i palimy 🙂

Jeden dom i nic dookoła 😞 to do kogo idziesz jak Ci soli zabraknie? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir jem bez soli, bo do sklepu  15 km , a najbliższa wiocha gdzie więcej domow trochę 8km, mamy fotowoltaike, i studnie, a jak cię najdzie głód za chata staw, a w nim ryby xd

@Lasir czekam na legal mamy łącznie z 70kw xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.Rozumiem.Jednym słowem bawisz się bez świadków 🙂 Więc woda płynie złoto wszędzie 🙂 Mam podobnie.U mnie w kranie ec jest koło 30 ppm a z rzeki za gówniarza na ogniskach piłem wodę nie raz i żyję 🙂

@WymiataczMega 70 kW 🙂

Małą plantacyjkę by oświetlił 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chuj wie niby rosną, a duża zaczęła kwitnąć, dałem im biobizza na kwitnienie bo mówiliście że braki fosforu, ale mam ochotę je wyjebać i zacząć na nowo przez te końcówki będzie coś jeszcze z tego? 

IMG_20231027_081320.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers teraz je chcesz wyjebać? 

Ty je musisz ogarnąć bo za każdym razem może być tak samo albo podobnie 🙂

Ja jak nie mam pomysłu to walę wszystkie nawozy i "se" czekam.... zawsze się same ogarną jakoś 🙂

A co do tego odludzia.... przejebane musi być zimą jak śniegiem zasypie drogi. Jak nie masz sprzętu to odcięty od świata 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...