Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem na stronie mars hydro od mojej lampy w ustawieniach lampy jest podana odległość w różnych fazach wzrostu, a ja chcę się nauczyć liczyć ile światła potrzebują dziewczyny, i ile % mocy ma mieć lampa i jaką wysokość, chce też ustawić doniczki w +/- idealnej pozycji, pomoże mi to w następnej plancie gdzie dokupuje druga mars hydro 2000 300w i lece 600w 1.44m2 🙂 Pomoże mi ktoś? Ciężko mi to na necie znaleźć 

Screenshot_2023-10-16-23-07-57-907_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty.. za wcześnie. Dobrze jest.. czego się doszukujesz by nagle magiczne przyspieszyć X2 🙂

To tak nie działa. Nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Daj im rosnąć 😉 pamiętaj że jak za bardzo chcesz.. to zaraz się coś spierdoli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chuj z przyspieszaniem ma być wszystko na tip-top, a topy mają być grube, i pachnące.

Aktualizacja na dziś 11 dzień

3 rośliny dostały

Biobizz:

Root juice 75% dawki zalecanej

Bio grow 75% dawki

Cal-mag też około 75% dawki

Wrzuciłem nawozy na te gorsze, chciałem zobaczyć jak zachowają się kobitki, wrzucę zdjecie jak coś podjedza.

@Mr.Green Jakiś przyjebany jestem, nie mogłem tego wczoraj ogarnąć, ale już gitara. Lampę zbliżyłem spowrotem na 30cm a lampa 50% z zaleceniem producenta, zasunalem też trochę doniczki. Pod koniec miesiąca wjedzie drugą taką sama 600w na powierzchnię 1.44m2 z moich wyliczeń na luzie styknie, a lampy pokryją 80% powierzchni więc spektrum będzie myślę na 100% git. Zużycie prądu przy bloomie jeżeli lampy 300w i bloom na 75% to mam to liczyć 300x2=700-25%=525 wat 0.52 kWh? 

Tu zdj 2l wody na kolejne dwie kobitki bez calmagu (zapomniałem doleje jeszcze) odczyt z miernika pH celuje 6.3-6.5 z zaleceniem do odmiany 

IMG_20231017_110341.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,3,6 było podlane z rana po litrze z 75% zalecanej dawki nawozów po litrze wody dostały jest to moje drugie, albo 3 podlanie l nie za często? Dzień 11

1,3,4

Dostały dopiero podane mgiełką po około 300ml w planie jest podanie każdej po litrze z +/- 75% zalecanej dawki nawozów, druga dawka wieczorem, resztę z rana nie za dużo?

Jakieś porady, może jak wy to widzicie?

Zamówiłem siatkę scrog, i chce zrobić lst.

IMG_20231017_172203.jpg

Woda przed podlaniem

 

 

Screenshot_2023-10-17-17-48-55-197_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-10-17-17-48-47-242_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-10-17-17-48-41-646_com.miui.gallery.jpg

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Niewiem na wyczucie, ale teraz poszlo 3l na 2/3/6 i się trzymają posłałem rano wokół już sucho trochę, a ze spodu wyciekło tylko trochę, resztę podlewalem mgiełką powoli zjadły jak narazie po około 300 ml, do jutra chce wlać resztę mieszanki nawozu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers krzywdy im raczej nie zrobi 😉

Wydaję mi się że lampę niepotrzebnie obniżyłes. Będą się kapusty robić. Zauważ że dałeś trochę do góry na 50cm i odrazu odskoczyły od ziemi. Jak teraz je docisniesz światłem to pójdą w szerz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Przez noc po pierwszym nawożeniu zaliczyły największy skok wzrostowy, rozwinęły się pięknie do góry i na boki, myślę że zalecenia producenta +/- z wysokością lampy są trafione, podwyzszylem +/- 5cm bo szczyty przez noc skoczyły o min 1cm, i obserwuje co się dzieje. Napewno nawozy od biobizza w 11 dniu trafione, wszystkie kobitki znoszą to rewelacyjnie.

Jest to moja pierwsza uprawa indoor pisze tu wszystkie przeróbki, drobne problemy, i większe jak się komuś nie podoba to pozdrawiam xd 

IMG_20231018_075026.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers wiem o co chodzi.... czasami żonie też mówię, że idę sobie na słońce popatrzeć 🙂

Wiem, że to jest trudne ale ja miałem taką okazję 2-3 razy bo coś wyskoczyło i nie chciało mi się o północy lecieć do boxa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...