Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers temperatura trochę mało ale powinny dać radę 🙂 Jak nie masz ogrzewania w pomieszczeniu to powinieneś pomyśleć o jakimś źródle ciepła bo za miesiąc lub dwa będzie już trochę zimniej. 

Z gadżetów do uprawy to wiele nie trzeba. Dobre światło. Dobre odżywki. Dobre podlewanie. 

Czym masz zamiar karmić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawozów które mam i zamierzam użyć, coś podawać teraz czy zostawić tak narazie? Później w 2/2.5 tyg chce zacząć trening lst mam 1.44m2 do zagospadarowania.

Numer 1 ta krzywa, liście wyglądają zdrowo

IMG_20231009_000528.jpg

IMG_20231008_235957.jpg

@Mr.Green budżet jest nieograniczony, chce jak najlepszego topa, nie chce na tym zarabiać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym wyłączeniu wentylatorów temperatura w nocy spadła max do 19 stopni, roślinki dalej trzymam 24/0, w planach zakup ogrzewania, oraz jutro uszczelnienie okna, narazie je zasunalem przez noc było otwarte.

IMG_20231009_072838.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers to co pokazujesz zawiera w sobie też azot. A widziałem tutaj kilka razy, że był problem bo roślina potrzebowała tylko calmag bez żadnych innych dodatków.

Więc na forum raczej polecany jest ten CalMag z BioBizza:

Nawóz Biobizz CAL-MAG 250ml – Wapń i magnez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za ogrzewanie masz na oku? Bo to nie jest prosta sprawa.... też mnie to czeka 😉

5 minut temu, Prepers napisał:

to co wysłałem przyszło gratisowo w paczce, a chce kupić nawozy organiczne

Nie znam tych nawozów ale po etykiecie ten co masz organiczny nie jest.... organiczne mają dodatkowy nadruk Organics.

A te BioBizzy mają wszystko organiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers miałem go. Chyba po 72h go zwracałem. Nie wiem czy ta mocniejsza wersja by się lepiej spisywała.....

Tam jakby piwnicę widać.... będzie tez problem z wilgotnością później.

Ten grzejnik co pokazujesz podniesie Ci temp o jakieś 2-3 stopnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers jak ku górze to dobrze bo rośnie do góry 😛

Ja osobiście używam tylko BioTabs. Łatwe pewne i sprawdzone. Smak i aromat jest kozacki. Rośliny rosną potężne i ogólnie to nie ma się do czego przyjebac 😄

https://marihuanaforum.pl/topic/10310-sog-15-x--🌲--shogun-bonusy-_organika_led-245w/

 

Sprawdź sobię moją relację na organicznych nawozach. Przelec fotki na szybko to zobaczysz mniej więcej jak to wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...