Skocz do zawartości
moonka

Moj pierwszy indoor. 2x purple bud 1x master kush. Viparspectra P1000

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie mam pytanie odnosnie toppingu. Znam tylko teorie wiec potrzebuje troche info od ludzi, ktorzy wiedza co robia. Topping wykonuje sie gdy roslina na 3-4 pietra lisci ale liczymi te wlasciwe liscie czy pierwszy pojedynczy rowniez? W teorii moje chwasty maja juz wystarczajaca ilosc pieter no ale sa bardzo zbite. Podnioslem przed chwila lampe znowu o jakies 5cm zeby je troszke wyciagnelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 16. Plan byl troszke inny ale... Dzisiaj zrobilem lst mimo, ze najpierw chcialem topping. Przemyslalem jednak dzisiaj strategie i zmienilem kolejnosc majac w glowie dalszy rozwoj akcji😂 Skoro kiedys przy auto sie udalo to i tutaj z dodatkowym toppingiem rowniez musi sie udac🙃 

20231101_152346.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Proste toping dobra sprawa ja miałem robic na automatach fim i lst wybrałem lst standardowo powodzenia moze zrob na jednej fim ?+ lst  reszta toping bo lst widzę że już  siedzi 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@moonkagliwicee to najwyżej innym razem sobie fima zrobisz tez ciekawe rozwiązanie, poczekaj chwile niech odbije  i wtedy zrob rach ciach ciach toping👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 18. Wszytkim roslinkom polecialy glowy. Poszedlem na gore jedynie w celu podlania ale okazalo sie, ze zrobilo sie na tyle luzno aby ciachnac glowy. Teraz maja weekend na dojscie do siebie i jedziemy dalej. Poszly glowy a wlecialo po 200ml wody z ukorzeniaczem + lekkie dogiecie lisci

No i cos na przyszlosc czyli calmag i herbatka. Lubie gdy kurier przynosi takie przesylki😂

20231103_162924.jpg

20231103_162929.jpg

20231103_162936.jpg

20231103_173430.jpg

Edytowane przez moonkagliwicee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki update. Poranek dnia 19 zastal mnie fajnym widokiem w boxie. Panienka, ktora jako pierwsza przeszla topping rosnie elegancko. Zdecydowanie widac jak dwa szczyty nabieraja wigoru. Dwie pozostape maja sie rowniez bardzo dobrze. Potrzymam je jeszcze dzisiaj na zmiejszonym swietle i od niedzieli 🔥

20231104_075006.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 10 godzin nic sie nie zmienilo oprocz tego, ze sensi po podlaniu dostala wigoru😂Jednak ja nie o tym. Mam pytanie odnosnie odzywek i wzpomagaczy. Ziemia nabita pod sam rant doniczki na teoretycznie 6 tygodni wiec nie dodaje zadnych odzywek. Czy istnieja jakies inne wspomagacze, ktore mogl bym teraz dodawac aby poprawic kondycje czy wzrost roslin? Narazie przy kazdym podlaniu dodaje jedynie ukorzeniacz do odstanej wody z kranu a korci aby jakos im pomoc w rozwoju🙂 Na kwitnienie mam przygotowane herbe od biotabs lub atami bloombastic oraz calmag ale nic na teraz😅

Po zmiejszeniu mocy lampy temperatura w dzien spadla do 23 a w nocy do 18 stopni wiec srednio... oby do jutra i znowu zapanuje przyjemne 26 stopni😁

Screenshot_20231104-190123_YCC365 Plus.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...