Skocz do zawartości
moonka

Moj pierwszy indoor. 2x purple bud 1x master kush. Viparspectra P1000

Rekomendowane odpowiedzi

@moonkagliwicee ja moje przez nieogar po lufie prawie zagotowałem 🙂 Lekka deformacja liści była widoczna.... ale były ciut większe od Twoich

Wtyczkę od HPS zamiast w programator, który 2 razy sprawdzałem czy aby napewno się nie jebnąłem, wcisnąłem obok w złodziejkę 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po niecalych 24h trzecie nasionko trafilo do ziemi a wiec mamy komplet do mojej imprezy😂 przyszly rowniez zamowione wentylatory oraz reszta niezbednego osprzetu wiec dzisiaj bede uzbrajal boxa🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Box poskladany w 99%😁 99% bo zapomnieli mi wyslac lacznika filtra z rura jednak filtr narazie nie bedzie potrzebny wiec jest ok. Do zamocowanie mam jeszcze 2 ledy 20W ale na nie przyjdzie odpowiedni moment🙂 z ciekawosci wlaczylem wszystkie wentylatory zeby sprawdzic halas i juz wiem, ze bede szukal jakis cichych wersji. Siatex zrobilem sam bo wszystkie dostepne mialy oczka 10mm, ktore i tak musial bym przerabiac na 5x5mm. Gdzies mam nawilzacz powietrza ale musze go znalezc stad pojelniczek z woda😅 mam nadzieje, ze chociaz troche podniesie wilgotnosc. Temperatura wydaje sie byc ok i przy wlaczonej lampie utrzymuje sie w granicach 26-27 stopni a nocy spada do 20-21. Z niecierpliwoscia czekam az pokaza lby i zacznie sie magia😂

20231011_110841.jpg

20231011_110850.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB mialo byc poprostu na trytytki ale ostatecznie wydrukowalem sobie odpowiednie mocowania. Okazalo sie rowniez, ze karabinczyki od lamp sa za male w stosunku do srednicy rurek stelazu wiec i tutaj posilkowalem sie drukiem🙂

20231011_114114.jpg

20231011_114221.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB kilka razy w roku przydaje sie do wydrukowania czegos praktycznego😂 bede drukowal jeszcze dodatkowe laczniki do rurek do chce dodac 2 poprzeczne oraz mocowania lamp zeby na flo polaczyc 3 lampy "w calosc" tworzac wiekszy powierzchniowo panel. Zamiast regulowac wysokosc 3 lamp bede to robil tylko na jednej glownej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok nawilzacz dziala jak dziala... max co naprodukowal to 65% wilgotnosci i za nic w swiecie nie chce wiecej. Wiem, ze na pewnym etapie rosliny same z siebie beda zapewniac wysoka wilgotnosc i bede musial ja zbijac ale do tego czasu musze ja jakos podbic. No chyba, ze narazie sie nie przejmowac i utrzymywac te 65% i czekac na rozwoj wydarzen? Mam rowniez pytanie o co2. Namiot stoi na poddaszu gdzie nikt raczej nie zaglada. Co za tym idzie stezenie co2 w powietrzu jest bardzo male a roslinki lubia go duzo. Czy jest sens inwestowac np w worek co2 lub np wykonac generator co2 napedzany drozdzami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...