Skocz do zawartości
sTix33

No Name - fotorelacja 20 dni na flo

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, spóźniona fotoleracja i to na flo dopiero ale stwierdziłem że jednak się podzielę tematem a daj Boże żeby ktoś jeszcze cos doradził albo co kolwiek powiedzial 🙂

A tu macie fotkę jak miała 15 dzień flo

20230923_095204.jpg

20230923_095220.jpg

A dzisiaj mija 5 dni także tutaj ma 20 dni flo, ogólnie jest tego wszystkiego 11 sztuk takze każda  wygląda  identycznie 

Pełny sezon wszystkie z jednego palenia ,,niby"

received_1262928207745924.jpeg

received_862640852043799.jpeg

Ps.

Jakby ktoś miał jakieś propozycje co to za odmiana to też było by super, a i będę dodawał fotki 2 razy w tygodniu także zapraszam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Pablo 1988 napisał:

Wyglądają konkretnie sezony to sezony 😎dodaj aktualne 🪴🔨💣💥

Aktualna fotka to te 20 dni na flo dzisiaj w południe robila kobita zdjęcia;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak ziarno z palenia, to raczej można stwierdzić że geny z przewagą indyjki, bo komercja nie bawi się sativami, no i z wyglądu to też rośnie jak indyjka a odmiany podać, to jest raczej nie możliwe, bo może być 30 innych podobnych odmian a nawet dużo więcej.

Aby klepala dobrze i nie zamulala a jak się nazywa, to nie ważne he he 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 dzień flo, śliczne się robią i zalewają żywicą, kleją się jak cholera 

IMG-20231001-WA0010.jpg

IMG-20231001-WA0012.jpg

Niby nasionka z tego samego palenia A tu proszę 

IMG-20231001-WA0009.jpg

IMG-20231001-WA0007.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększanie dawke nawozów?

Mam sezony i są duże także myślałem nad zwiększeniem dawki, leje w nie od 3 dnia na flo alga pk13/14 I alga bloom i tam delikatnie biohumus ale na prawdę mało. Więc tak: 

Pk ma 2ml/1L, drugi raz podlalem już dawką 2.5ml/1L a teraz chce zwiekszyc przy nastepbym podlaniu za pare dni na 3ml/1L co wy na to ?

Alga bloom ma 4ml/1L, lalem tak samo juz drugi raz 5ml/L a teraz chce 6ml/1L 

Może ktoś napisać czy będzie im to pasowało? To nie są nawozy chemole że dasz za dużo to zaraz spali roślinę, organiczne to chyba sama naturka ^^ takze jak sie za duzo da to nic sie nie powinno za bardzo stac tym bardziej ze spokojnie podnosze dawka ale pewnosci nie mam takze prosze o jakies info dzirki 😉

A następne fotki za 2 dni 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega wichura u nas w nocy była, niestety musiało się coś odjebac..

Jakiś ppomysł jak to naprawić? Dodam że to była moja ulubiona sezonowa, jak była mała zrobiłem jej lst bo miały być niby automaty i wyrosło 7 samych szczytów do 3m i ślicznie wyglądała A teraz tak jak widać 

20231004_213548.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Związałem szczyty sznurkiem i naciąglem sznurek że normalnie stoją i byłem niedawno zobaczyć A sznurek zrobił się trochę luźny także powoli zaczyna się prostować i wracać na swoje miejsce ale dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 dni flo, fotki z wczoraj

PPogoda na przyszłe 2 tygodnie słaba, od 15 do 21 stopni także noce już chłodne, we wtorek ma być tylko 3° 😥 postaram się trzymać do końca października ale to wszystko zależy od pogody 

A to trzeci największy sezon z 11 ma ładne 3m moze nawet troszke ponad, dokładne fotki zrobię w trakcie kosy nawet wezmę miarę bo sam jestem ciekawy ile one mają wysokości, zrobię także fotki objętości jak to wygląda 🙂

IMG-20231006-WA0010.jpg

IMG-20231006-WA0003.jpg

A tu ten fiolecik coś marnie idzie ale to już za późno na jakiekolwiek działanie, niech sobie rośnie 

IMG-20231006-WA0009.jpg

IMG-20231006-WA0006.jpg

Niby nasionka z tego samego palenia A tylko ten fiolet taki mocny bo zauważyłem że reszta krzaków też coś fioletowego łapie, widać nawet na zdjęciach jak sobie je przybliżyć 

A i jeszcze mszyce mam na krzakach.. Wczoraj zrobiłem oprysk także zobaczymy 

Edytowane przez sTix33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...