Skocz do zawartości
Gość

White Widow, Strawberry Banana | 50x115x170 | lampa Lumatek 250 HPS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@WymiataczMega parę sztuk do lupy patrzyłem heheh moze jutro wrzucę fotę nie chce mi się dzisaj otwierać tylko zastanawiam się dlaczego tak długo ale czytałem że nie które odmiana zaczynają kwitnac od 7 tygodnia nawet góral  cos tu pisał u mnie na fr że u niego zwczela kwitnac okolo 7 tyg życia producent wali w chuja pisze ze tak a w praniu wychodzi  inaczej teraz wszyscy masówki walą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Strawberry nawet  już nie  liczę ale można to ogarnąć dodam te dwie małe to do celów naukowych już wiem że nie bardzo toping i fiming im służy 19 dzien życia zrobie z nich bonsai jak zakwitną hehe 

20231115_200135.jpg

20231115_200111.jpg

20231115_200001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Pierr1947 zgadza się te strawbery mnie grzeje ze nie chce się zebrać do kwitnienia p,s mam sezonowych pestek czekamy na wiosnę 😉😎💥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Pierr1947 Durban poison, jack herer,lsd XXL  i parę sztuk.od koleżki z dobrego materiału:)strawberry  ponad 40 napewno 45 ,6,7  cos kolo tego

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Pierr1947 producent pisał od pestki 10 11 tygodni chyba się nie zapowiada dokladnie na 45 dni

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie coś ruszyło po przestoju może w końcu wystrzeli czego bym bardzo chciał pozdro brygada 😎🪴

20231117_080648.jpg

20231117_080502.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 coś tam idzie. Następnym razem jak będziesz sadzil automaty to zostaw i niech rośnie swobodnie. 

Warto w życiu zobaczyć jak roskina rośnie bez treningu. Można sporo podpatrzeć i wyciagnac wnioski 😛 i będziesz miał wtedy porównanie.. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No i jeszcze raz 2 x ww jedną złamałem a 2 po fiming będą karły wywaliłem z boxa na parpet

20231117_081756.jpg

20231117_081821.jpg

@Mr.Green jasne moze jeszcze coś posadzę automatycznego ogólnie wole sezonach fotopedior @WBB dogladalem włosków czy nowe  idą  zaczyna się dziać po tygodniowym zastoju:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie interesuje mnie wilgotność powietrza w początkującej fazie kwitnienia tak żeby było optymalnie dobrze 50 % 60 % ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...