Skocz do zawartości
IridiumXan

Acapulco Gold x1

Rekomendowane odpowiedzi

@IridiumXan mega mega..? To przelane w takim razie..? 

Roślina jest ciągle taka oklapnieta? Czy po podlaniu się poprawia..? Zdjecie jest z przed po czy zaraz po..? 

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyt.

"Powodów usychania i opadania liści marihuany może być kilka. Przyczyn takiego stanu rzeczy można upatrywać zarówno w niewłaściwej podaży składników odżywczych, niewłaściwych warunkach na uprawie (temperatura, wilgotność, oświetlenie), jak również w działalności szkodników. Często jednoznaczne określenie przyczyny będzie bardzo trudne lub wręcz niemożliwe, dlatego niezbędna jest bezwzględna poprawa warunków uprawy i obserwacja zmian"

 

może coś z tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@IridiumXan jak na moje oko to litr dla takiej rośliny w szczycie produkcji to zdecydowanie za mało. 

Rośliny nawadnia się stopniowo coraz więcej do szczytowego momentu. Potem roślina piję już mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Okej... Mam 4 tydzien flo wiec kurde nie wiem . postaram sie wiecj podlewac. Automat znowu na szczycie jednej odnogi pokazal zolte suche liscie. Na samym szczycie. TO to samo moze byc? 

Edytowane przez IridiumXan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automat wyglada lepiej jeżeli mowa o wodzie. 

Te kolory to zaburzenia które ciągle u Ciebie występują

Ciężko mi stwierdzić bo wygląda jakby cały czas walczyły z nieprawidłowym pH 

Mogą to też być niedobory

 

Ogólnie to w relacji Mike jest widziane dokładne podawanie papu i jakaś rozpiska z której można coś wywnioskować. Jest łatwiej whioskiwac jak się wie co roślina i kiedy dostała do jedzenia. 

Taka rada na następną uprawę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green znaczy ilość nawozów podaje mi zielony, doczniki 8L z tego co czytałem w necie nawadniane są odpowiednią ilością. Używam miernika pH ADWA do tego. Ewidentnie na którymś etapie coś jest nie tak ale nie wiem na którym. Spróbuję więcej wody, poczekam też, zobaczymy co zielony powie z nawozami

Zdjęcie update:


IMG_7481.thumb.JPG.f8f88439cea6e296ae0a05db13bd9549.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...