Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Orange bud i Purple haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Mr.Green Lubisz pierniczenie głupot na szeroką skalę. :D Mniej kolala liści, bo nie tylko ciał niebieskich oglądał nie będziesz, ale na ziemskie długo nie popatrzysz, bo się zaćpasz całkiem i pies będzie za tobą tęsknił. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy 🐕 tęskni jak idę do sklepu 🙂

 

Lubie te pierniczenie z Tobą :))

A Po tym jak wyszło na jaw że robisz w psychiatryku to jeszcze bardziej mnie to kręci 😄

Jakbym trafił do czubków to chciałbym mieć takiego opiekuna jak Ty. Byś mi podrzucał swoję sample do roboty 😛

:yummy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Tęsknotę chwilową zniesie, ale pomyśl, jak zniesie fakt, że siedzisz na oddziale, a po nim nie ma kto kup z trawnika zbierać? Będzie musiał chodzić po ulicy w pampersie, a tego ci nigdy nie wybaczy, jak go zobaczą psie ziomki z osiedla, a i tak ma już wstyd na dzielni, jak go widzą z tobą, ale to jeszcze pół biedy, bo do tego się przyzwyczaił, a do pampersa będzie mu ciężko. :D

Taki będzie los twojego psa :D

kot.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ziomek.. to jest kot 😄 nie pies 😄

Ja nie zbieram kup z trawnika 😄 przecież to Bio jest 😄 a że ja Bio fanatyk to nie widzę sensu zbierać kup z trawnika. Dwa że mój pies jest wybredny i nie sra byle gdzie 😄 lubi ustronne miejsca 🤭

Póki co się nigdzie nie wybieram 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Powiem Ci, że ja na KUPY postawiłem 🙂 fakt, nie zbieram ich sam tylko kupiłem granulowany ale to wciąż kupy.Obornik kurzy i bydlęcy ostro leci w doniczke 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green To była tylko prezentacja, to że to nie jest pies, ale kot to każdy widzi, ale pampers leży podobnie. Co do tego oddziału, ja to przemyślałem i wezmę cię razem z psem, wam obydwu przyda się odwyk. :D

pies.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Ja nigdzie nie napisałem, że jestem psychologiem, a jedynie, że się w tym środowisku obracałem ze względu na osobę, jaka pojawiła się w moim życiu, jaka mnie do tego środowiska wprowadziła z racji studiów, na jakie uczęszczała, i jakie w konsekwencji skończyła, brałem udział w procesie jej kształcenia i związku z tym pewną wiedzę z tej dziedziny przyjąłem. Ja ci pomóc chciałem, a nie bawić się z tobą. :classic_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Z żoną się w takie akcje baw, jak wam to odpowiada, ona będzie biała twarz, a ty Indianinem, lub na odwrót to już, jak tam chcecie, nie moja sprawa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Nie leć w akcje pederasta , bo sam nie trawię ludzi, którzy robią za część ruchomą w rowerze, jak takimi akcjami jesteś zainteresowany to nie dziel się swymi fantazjami ze mną, bo nie jestem zainteresowany igraszkami samca z samcem, zostaw to dla siebie i szukaj muminka, jaki by nie miał nic przeciwko tacie muminka, dla mnie to degeneracja.:classic_wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Piszesz tak, że dwuznacznie można twoje pierniczenie głupot zrozumieć, a jakbym był głodny to bym mówił w sposób zgodny z pragnieniem, a nie posiadam takich skłonności i pragnień, więc mnie akcja pedałujemy razem nie interesuje. Nie wiem, po co sam wchodzisz w takie tematy na forum uprawnym, jakie go całkowicie nie dotyczą. Chyba, że żona ci się znudziła, choć mówiłeś ostatnio o swoim narządzie na miarę jej części intymnych, co oznacza raczej dopasowanie układów, więc zadowalaj się żoną, zostaw te tematy, jak wszystko ci pasuje u żony, nie szukaj chłopaka. :D

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Rzucę zdjęcie z suszenia, aby coś weszło na tapetę z klimatu uprawy. Pachną wspaniale, zapach jest naprawdę piękny, szkoda, że nie da się przesyłać zapachu. :classic_smile: Po lewej stronie Orange bud, a po prawej Purple haze.

3.JPG

1.JPG

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Prepers To nie jest tak, że dana odmiana ma deklarowaną stosunkowo niską ilość THC to jest faktycznie słaba, nawet 16 % thc zrobi cie dobrze, jak temat jest odpowiednio zrobiony. Oczywiście nie chodzi o to, że cię pozamiata tak, że nie będziesz wiedział, gdzie sufit, a gdzie podłoga,  ale mi samemu w działaniu zioła nie o taką miazgę chodzi, ale o relaks, odprężenie, kreatywność i śmiech, ja nie szukam walca do asfaltu, by mnie całkowicie zmiażdżył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Ile bym dał żeby trawka tak na mnie działała, za dużo jej palę chyba żeby takie odmiany mnie klepaly, szczególnie wiadra robią swoje. Pytam, bo się rozglądam za odmianami, ale cały czas pomijam rośliny poniżej 20% 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Prepers To nie mój poziom, jak chodzi o ciebie i twój organizm, ty potrzebujesz dawki innej niż ja, jak kop od konia, a ja ostatnio miałem detox ponad miesiąc czasu,  więc nie mamy, co sie do siebie porównywać, bo to zupełnie inna sprawa, inne potrzeby. Jak chcesz mocy , jaka cię położy na kolana to bierz coś z Anesia Seeds, ja planuje uprawę  Frozen Black Cherry 37 % thc.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...