Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Lady Green Lady jestem pod zajebistym wrażeniem wyniki godny pierdolonego mistrza growingu 💪🔥❤️ szacunek dla Ciebie! brawo klaszcze rękoma ,udami i jajami 🤣🤣💪💪♥️

@Lady Green Możesz kupić sobie saszetki do utrzymywania wilgoci no i pamiętaj wypełniaj słoiki do 70 % ...💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka wlaśnie miałam wczoraj takie kupić i zapomniałam... 🤦‍♀️ Na kolejną uprawę kupie.

@Resio666 dziękuję, może wystarczy rękoma 🙈

@vego1989 tak, więcej i to sporo więcej. 

7 minut temu, Resio666 napisał:

no i pamiętaj wypełniaj słoiki do 70 % ...💪

Qrcze... no i teraz bede myslec, sprawdzać i byc moze przesypywać... 🤦‍♀️ Jeden słoik ma więcej wolnej przestrzeni na dole, inny na środku, jeszcze inny u góry... każdy inaczej, ale czy 70% to tego nie oblicze 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Resio666 szczerze mówiąc każda jest inna i jeszcze nie każdej próbowałam. Ja jestem bardzo zadowolona i troche niezręcznie mi zachwalać. 🤷‍♀️ Ta ktorej probowałam wczoraj trafia do grona ulubionych, trzeba uważać z ilością aby nie przesadzić, po niecałym joincie na 2 osoby odcina nogi co nigdy w zyciu mnie wcześniej nie spotkało (tzn chodzić mogłam ale nogi mialam jak z waty)... przy mniejszej ilości burza w mózgu pierwsza klasa. Smak jointa też po prostu rewelacja, czysty i lekki jak chmurka, delikatny, słodko owocowy. Jedna smakuje czystą cytryną (obstawiałam od początku ze ojcem nasion był jakiś lemon, ale nie wiem jaki dokładnie, no i z pewnością nigdy wcześniej w całym moim życiu nie paliłam czegoś aż tak cytrynowego jak to co mi teraz urosło), inna smakuje tak jakby korzenno-ziemiście, jeszcze inna ma taki mleczno-słodki smak. No jest w czym teraz przebierać, potrzebuje troche czasu aby ogarnąć co jest co. 🙂

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green bo nie ma to jak swoje swieze palenie🙂 prawie kazda odmiana jaka sadzilem smakowala duzo ciekawiej niz wszystko co palilem wczesniej. O mocy nawet nie wspomne bo jaram jak smok a pewnego razu zabilo mnie pol jointa i nie umialem dojsc z ogrodu do domu okolo 10 metrow🙈 Nic tylko ciesz sie wynikiem oraz jakoscia🙂🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @Lady Green najlepiej to:

Tydzień 1 - 3x dziennie

Tydzień 2 - 2x dziennie

Tydzień 3 - 1x dziennie

Po takich 3 tygodniach jak wszystko jest cacy to wystarczy 1x w tygodniu otworzyć. Po takim zabiegu temat może leżeć 1000 lat jak rzesza 😉

Za kaDym razem na kilka do kilkunastu minut i potrząsnąć słoikiem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, moonka napisał:

nie umialem dojsc z ogrodu do domu okolo 10 metrow🙈

Ta sama sytuacja, tez z 10 metrow miałam ale udało mi się, przez całą drogę musiałam sobie patrzeć na nogi bo mi się wydawało że się nie prostują, tylko ze na takich ugiętych idę 🙈😅 Koleżanka wstała i po 2 krokach wróciła na fotel, jak doszłam do siebie to wypuściłam jej psa żeby się nie czuła samotna. 🙂

 

Jeszcze raz dziękuje za wszystkie Wasze cenne rady i cierpliwość dla mojej osoby. 🤍

@Tester wydaje mi się ze temat mozna dodać do zakończonych. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green hahahahah piękny wynik, pewnie u piękniej pani, życzę dużo zdrówka, i smacznego palonka.

Sorki że zajebałem sprawę z tym wiadrem, ale czytałem że sobie sama dałaś radę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers jak to się mówi, nie to ładne, co ładne, ale co się komu podoba...

@Mr.Green nie było go w domu... 😎 Ale tak czy inaczej zadowolony, a jakże, tylko z innych powodów 🤣 najważniejsze dla niego że nie dałam się namówić na wyjście do pubu i siedziałam "bezpiecznie" w domu... 🤷‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pochwaliłam już kilka krzaczków to mały update. Ta najbardziej dojrzała roślina (ta na której pod koniec tworzyło się tyle bananów) jest niezbyt ciekawa w smaku, tak jakby brudny dizel, kurz? choć nie wiem jak smakuje kurz... ale chyba tak go sobie wyobrażam, no i straszna, straszna słabizna... Tej z fochem moc też nie zachwyca, smak też niezbyt ciekawy. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green I jak myślisz jaka przyczyna ?   pestki ?  błąd w sztuce ?  będziesz prowadziła dochodzenie ?    opowiadaj 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 nie mam pojęcia... obstawiam geny... 🙂

Fajne w tym jest to, jeśli chodzi przynajmniej o moje pestki, że teraz już na dosyć wczesnym etapie bede w stanie odroznić mniej więcej co jest czym i czy chce zeby to rosło dalej czy nie... Tylko ta płeć mnie odpycha od tych moich pestek... 🤦‍♀️ i nie wiem czy zamawiać czy użyć znowu moich...

Wykiełkować znowu 20, potem zredukować wg własnego widzimisię do 10 i liczyc ze polowa z tych 10 co zostanie bedzie roślinami żeńskimi? Tylko żebym w takim układzie z samymi męskimi nie została... 🙄 

A chciałabym zapasy na 1000 lat zrobić skoro tak można jak już Pan Green wspominał... 🙂 póki prąd mamy itd itp... 😅😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Powiem Ci tak kup tym razem 🙂 poczuj różnicę 😄   zapasy zapasami  zrobisz innym razem 😄  jakieś inne może 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...