Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie obeszło się dziś bez urwanego szczyta przy poprawianiu lst w duzej donicy... 🤦‍♀️ Wydaje mi sie trzeba je juz przełączać, jak mowicie? Wszystkie mają juz skonczone 3 tygodnie.

No i lałam im za duzo wody, teraz bedzie trzeba je troche przesuszyc. 

 

 

112.thumb.jpg.b0c242b11db96dbff1217613b2b9e52d.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Chyba  i tak za długo.. Będzie z czym walczyć na indukcji 😛

Nie wyglądają na mega przelane to nie przesadzaj z przesuszeniem bo teraz zaczną więcej pić na indukcji. 

Mała rada.. tego w rogu co tak rośnie to daj ja środek żeby go stłamsić. Jak go będziesz chować po rogach to on będzie miał niedosyt światła i będzie przerastał resztę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Mr.Green napisał:

Będzie z czym walczyć na indukcji 😛

Oj nawet nie chce mysleć, juz jest ciężko... 👀

12 minut temu, Mr.Green napisał:

Mała rada.. tego w rogu co tak rośnie to daj ja środek żeby go stłamsić. Jak go będziesz chować po rogach to on będzie miał niedosyt światła i będzie przerastał resztę. 

Dokładnie tak dziś zrobiłam 🤍 To te 3 sztuki bez żadnych treningów, musze pomyslec nad czyms więcej co je troszke wyrowna z resztą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no właśnie planu brak 😅 tworzy się w trakcie, po cichu nawet zaczęłam juz liczyc na to ze każda z "choinek" bedzie facetem i zrobią out... Niestety jedna z nich to panna na 100% także bedzie problem... doniczke ma 3,5litra i juz metr wysokosci 🤦‍♀️ w podstawianie czegos pod reszte raczej jednak nie będę się bawić... 🤷‍♀️🤔

No i ze względu na 20 sztuk i rozne rozmiary donic i podstawek zabawa w tetris na całego 🙈 niestety narazie wiele ustawien nie jest możlowych do wykonania. 😁

 

Czy na 1 zdjęciu to facet na 100%? Moge wywalac z boxa? Przydało by się troche więcej miejsca, poza tym poniżej i jedną panną reszta roślin jeszcze sie nie określiła. 

7.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde na moje oko facet, no ale nie znam się więc potrzymam go jeszcze... 👀 

 

@Mr.Green łamać tzn? 

@vego1989 az taka duża chyba nie jest, te obok gdyby nie byly ucięte nad 2-3 piętrem byly by takie same. Bardziej bym powiedziała że kilka sztuk jest skarłowaciałych - ciekawie rosną nie powiem, piętro co 1 cm albo i mniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green zakładkę w literę N i spiąć. Najlepiej to tak by go odpowiednio skrócić. Zawszę spróbujesz i nabierzesz wprawy kiedy będzie np. Niezbędne do ratowania sytuacji. Zrób sobie poligon doświadczalny 😛 roślin dostatek masz 😄 poogladaj na YouTube i spróbuj 😛

Tylko nie po podlaniu bo chrupnie jak marchewka 🥕 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...