Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers dzięki za wyjaśnienia, zaraz zbieram się do domciu to sprobuje. Butelka o jakiej pojemności skoro na raz mam to wciągnąć? 🙈

Ja pale tylko wapka lub jointy ale robie zawsze czyste, bez tytoniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że wiadro to nie bongo, chodzi w tej metodzie żeby szybko naciągnąć dym, i go schłodzić ciekawą metodą przy wodospadzie jest wstrząśnięcie butelka z dymem, i szybkie spalenie zostaje świetny posmak, i dym jest dwlikatny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co domownikom zapach rosnącego zielska zapodowałaś.... teraz dojdą chmury z butelki bo nie dasz rady całej wciągnąć 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green najlepiej 1.5l, albo 2 zrob sobie wodospad, i nie miel towaru, też staraj się nie zapchać lufki, i na pierwszy raz wbij luźno, i tak cię porobi mówię ci. Wyśle ci fotkę jak dojadę do domu jak ma to wygladac

@WBB A mi się wydaje że pójdzie luźno 🤣

Moja żona nie jara wiader, ale jak ja namowie to jebaniutka nawet nie pisnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ja jarałem kiedyś z Niemcem jak holenderski hasz przywiózł. Pokazał nam te wiadra.... po którymś tam jak jebnął i wstał to się normalnie na worki z kartoflami w piwnicy wyjebał. Trzeba było skurwysyna podnosić a ze 100kg ważył 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka mam ziomka który lubi opalać lufki, i kiedyś kupił odemnie 1000 zapchanych lufek po 5 zł🤯 Opala je do teraz, a już będzie prawie 2 lata

@WBB Ja znowu Niemca jak uczyłem wiadro palić to jebaniutka jedno za drugim na pierwszy raz palił, ale palił jointy jak smok, i ważył ponad 200kg, jak jechaliśmy na robotę potrafił 0.5l jegermeistra za kółkiem wypic

Tydzień temu zmarł, niech mu ziemia lekka bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Byku były takie okresy że z plastikowej butelki nad parą łyżka soki zbierałem, a po zważeniu 6,5g na ściankach było 🤣🤣

I jakby mi to ktoś powiedział, a bym na oczy nie widział to bym nie uwierzył 🤣🤣

Mogę wam kolekcje dzisiaj podesłać około 300/400 zajebanych lufek 🤣 Kupuje je kartonami w pl, bo w de ciężko kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Prepers napisał:

Wyśle ci fotkę jak dojadę do domu jak ma to wygladac  

Dzięki, butelki 1,5 i 2l juz czekają, lufki kupilam 4 na wszelki wypadek gdybym coś potłukła... u nas na szczęście w kazdym polskim sklepie przy kasach leżą do wyboru do koloru. 

@WielebnyMerry chyba będzie mniej jak nadal bede podbierac w takim tempie... 🙂 Oj duuuużo teraz tego jaram, duuuużo....

Zobaczymy, szczerze to nawet nie chce mi sie tego drugi raz wazyc, no ale zrobie to by w prawidłowy sposób zakonczyc fotorelacje. :rollit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Dokładnie kurwa wariacie wiesz ile razy miałem przejebane u Wujaszka za te nasadki 😄 ja jebie 

@Mr.Green Tez paliłem kilka razy 😄 nie polecam 🤢

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam ze szału to nie robi... 🤷‍♀️ w sensie wodospad. Wole wapka lub jointa... smak faktycznie inny, ciekawy, ale po fakcie zbyt gryzący w gardło, zdecydowanie to nie dla mnie. 

No i na raz nie dałam rady, nawet nie probowałam. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...