Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Resi666 napisał:

Czuje się taki nieprawdziwy 😔😔

Bądź prawdziwy i dawaj nam tu o tym zwiększeniu tricho. No wiemy że genetyka i jednak bio jedzenie. To już wrzuciłem. Podpowiedziałem Ci jak i reszcie gdzie np poszukać. Rqs i tam wymieniają co jeszcze. Np wahania temperatur noc/dzień co podaje w swoich relacjach, odpowiednie widmo światła, czy jak to Vampi aka Miss World podaje czyli szok termiczny - podlewanie zimną wodą. Jak już chcesz kogoś potwierdzać pomiędzy dyskusja dwóch kolegów z Forum to chociaż rób to sprawiedliwe. Albo widzisz co pisze albo jesteś multikontowiec ewentualnie ślepy wyznawca króla 😁 bo na pewno nie jesteś bezstronny 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Lasir napisał:

Korci mnie żeby tu pisać ale nie wiem sam.Jestem dobrym psychologiem i uważam, że niepotrzebnie się kłócicie.Różnica charakterów nie powinna mieć takiego znaczenia.

Tu nie chodzi o różnicę charakterów ani nawet o to czy lepsze jest bio czy mineralne. Chodzi o pewne zachowania które nie powinny byc akceptowane w społeczeństwie, a już z pewnością nie powinno się im przyklaskiwać. Ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka... 😉 

8 godzin temu, Lasir napisał:

Ale to są dwubiegunowe sprzeczki.Złe porownania, całkowicie dwie rózne rzeczy...

Sprecyzujesz? Podejrzewam że wiem o co masz na myśli, nie wiem... może nie ma sensu wkładać znowu kija w mrowisko. 

8 godzin temu, Lasir napisał:

To walka na ego

Zgadzam się, ale była ona jednostronna. 

 

6 godzin temu, Zielone krainy napisał:

Trzeba umieć walczyć i robić to na wysokim poziomie.

Całkowicie się zgadzam, przełóż to teraz na wszystkie dziedziny życia, w sensie ten wysoki poziom. 

6 godzin temu, Zielone krainy napisał:

Od czego zaczął się problem dla ciebie ? Zwierz się, jak możesz, a może coś na to zaradzę :classic_wink: Śpij dobrze, nie musisz w nocy odpisywać, możesz w dzień, wieczorem, ogólnie gdy znajdziesz na to czas. :classic_smile:

Wyżej wyjaśniłam to już Lasirowi. Mam nadzieje że też juz rozumiesz skoro faktycznie do tej pory mój przekaz do Ciebie nie trafiał. 

 

 

Uffff.... nawet mi się dzisiaj raz nie skasowało to co pisałam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir tnij krzaka juz. To jest super klon. Pierwszy gen z genów pradawnych, ukryty przed mineralnymi demonami i zapomniany przez organersów. 

To jest Prajm.. Genus Prajm.. Protoplasta wszystkich strainow. W nim ukryte zostało całe DNA wszystkich odmian. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Lasir napisał:

@Lady Green Żeby sobie dokładnie przypomnieć co miałem na myśli muszę wprowadzić się w podobny stan a to dopiero później 🙂

Spoko, luz 🙂 nie musisz tego przetwarzać ponownie, nie będe Ci tego robić  👍

 

O tych szamanach za to możesz potem ponawijać. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Jak się dobrze skupie to wszystko sobie przypomne, ale wieczorem najpredzej 🙂

A moich mikstur nie chciałabyś widzieć 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB no to odpada... potem ludzie chodzą tacy w kropki... 🙂

Dla jasności, mnie to absolutnie w żaden sposób nie przeszkadza u innych ani nie razi mnie to też w żaden sposób, ale u siebie by mi przeszkadzało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lady Green napisał:

I w jakim celu tak sobie stoi już te 2 tygodnie?

Bo bardziej mu smakuje Winiary z torebki.... jak mi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik @Grzechoczący GrzechotnikO tych trichomach czytałem tu https://www.marihuananasiona.pl/Jak-poprawic-produkcje-trichomow-konopi

I jeszcze na innych stronach ale teraz nie pamiętam gdzie ( przez ostatnie miesiące bardzo dużo czytałem i i ciężko mi teraz to sobie przypomnieć) ale jak wrócę z pracy postaram się poszukać...

 

Nie jestem niczyim wyznawcą nie znam tu nikogo konto mam od nie dawna... wypowiedziałem się tylko na tyle na ile posiadałem wiedzy na dany temat... przepraszam jak poczułeś w moje wypowiedzi jednostronność.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...