Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Grzechoczący Grzechotnik Nie znam badań, jakie by przedstawiały, że na organicznych nawozach dojdzie do wyprodukowania przez roślinę większej ilości trichomów, niż na nawozach mineralnych, a twoja ocena opierająca się na obserwacji topów i doliczania się większej ilości trichomów na topach wyprodukowanych na organice nie przekonuje mnie osobiście. Opinia jako wypowiedź związana z danym poglądem, który został przedstawiony staje się faktem, bo fakt to zjawisko, jakie miało rzeczywiście miejsce, skoro wypowiedź miała miejsce to faktem staje się, że została wypowiedziana. W kwestii prawdy to definicyjnie jest ona zgodnością osądu z rzeczywistością, więc w tym wypadku słuszność wypowiedzi zaważa na tym, czy to, co jest przez kogoś przedstawione dotyczy prawdy. Oczywiście każdy ma prawo do swoich poglądów i może twierdzić, że są zgodne z prawdą, ale tak być oczywiście nie musi, bo w twierdzenia ludzkie może się wkraść błąd, jaki ma związek z ludzką omylnością i skłonnością do popełniania błędów. W kwestii samego kłamania to ma ono związek ze świadomym świadczeniem nieprawdy, czyli celowym wprowadzaniem w błąd rozmówcy, jakiego przez fałszywe treści utwierdza się w błędnym przekonaniu robiąc to zwykle dla własnych korzyści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dawidstr Napisała ci... chciałeś dobry wysłałem ci Mars Hydro na taki box to aż za Bardzo zajebisty 

@Zielone krainy No nie ma takich badań kiedyś szukałem na ten temat przeróżnych informacji i jedynie można zwiększyć produkcję trichomów poprzez zapewnienie odpowiednich warunków  uprawy  a kluczową rolę spełnia tu genetyka rośliny 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Zielone krainy napisał:

Opinia jako wypowiedź związana z danym poglądem, który został przedstawiony staje się faktem, bo fakt to zjawisko, jakie miało rzeczywiście miejsce, skoro wypowiedź miała miejsce to faktem staje się, że została wypowiedziana. W kwestii prawdy to definicyjnie jest ona zgodnością osądu z rzeczywistością, więc w tym wypadku słuszność wypowiedzi zaważa na tym, czy to, co jest przez kogoś przedstawione dotyczy prawdy.

 

Ja wiem Zielony że Ty nie ustąpisz i będziesz parł do przodu, zawsze musisz napisać jako ostatni bo wtedy wydaje się że jak już ktoś nie zeraguje to masz rację.

Ale masz chłopie myślenie na poziomie kacyka z pzpr. Albo jak ślepy wyznawca prawych i sprawiedliwych. Powtórzene kłamstwo kilka razy staje się faktem, prawdą objawioną. Ciemny lud to kupi bo król to pisze. Gubisz się jak dziecko i sam wymyślasz teorie jak ta powyżej. Do mojej wiadomości odniosłeś się jakbyś przepisywał hasła z Wikipedii 🙈

Skoro wypowiem słowa pisząc że jesteś zgniłym królem to stało się to faktem i prawdą. Więcej w tym temacie nie napisze. Ale naginasz rzeczywistość jak Ci wygodnie. Rób swoje jak chcesz a ja sobie bede robił swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Ja też polecam Marsa hydro z tsw 300w będę miał dobry wynik, a to ich najgorszy model eko, teraz na następną uprawę mam mars hydro 480w Samsung evo 301LB wydajność 3.5g z wata, i cena przystępna 610e, i czytałem dużo o niej ludzie piszą że jest zajebista. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green faktem jest że to co piszesz jest prawdą bo nie tylko tak pomyślałeś ale też napisałeś. Jest tak więc że to niezaprzeczalny fakt, prawdę mówiąc, jak coś mówię to nigdy nie kłamie idąc tym tokiem myślenia. Kurwa to jakiś żart. Jakbym oglądał polityka przed kamerami. Może Zielony to jakiś parlamentarzysta. Pewnie z lewicy jak mu przeszkadza miłe dogadywanie się pomiędzy dorosłym mężczyzna a dorosłą kobietą 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu Panowie... Ale z 2 strony rozumiem... 

Polecam kawke z masełkiem na dzień dobry. 🙂 

Nie wiem co Wy tu ze mną zrobiliście... 🙈  normalnie nie pijam kawy, nie lubie... i teraz w sumie nie wiem czy to "drżenie" wewnątrz ktore czuje to jest od kawy, czy moze od masła. 🤔 poprzednio tez tak miałam. Chyba od kawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green takie drżenie raczej spowodowane jest właśnie masłem, też tak mam, nawet zapodając z herbatą np.

Sensu nie ma, ale jak ktoś myśli że to co pisze zawsze jest prawdą to chciałbym go z błędu wyprowadzić. Już więcej postaram się w tym temacie nie napisać 🙂 buziaczki Lady. Pozdrowienia od żony 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Ja patrzę na to innaczej, wszystko anty-unia+pro-polska lepsze od tego gówna co jest teraz. Popatrz kiedyś to były teorie spiskowe jak mówili nam że pod przykrywką unii chcą zrobić super-panstwo ala-ameryka z wyższością prawa unijnego coś na wzór tego co Hitler pisał w mein-kampf tylko grupy się zmieniły.

Popatrz teraz na naszych oczach tracimy prawo weto, głosują w sprawach nowego traktatu lizbońskiego co lewica luzem przegłosuje.

Następne kroki ograniczanie gotówki, i wygaszanie transakcji gotówkowych,cyfrowa waluta, centralizacja władzy w Europie, dochód podstawowy, i mamy coś Ala komuna, a wcześniej wojna, więc nie sądzę żeby konfederaci byli aż tak zeswirowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers nie w działaniach politycznych bo do tych nie mieli jeszcze jako tako dostępu. Daj im władze to zobaczysz co się stanie..

Bardziej oceniam asów jacy się tam znajdują 😉 i za ich twórczość która nam obecnie serwują.

Ja jestem anty polityczny. Nigdy nie głosowałem i nie będę nigdy głosował. Świat rządów to fikcja dla lubiących oglądać Fakty i Wiadomości 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik dziękuję, wzajemnie. 🙂🤍

@Mr.Green tez nie głosuje, nie chodzę do kościoła, od kilkunastu lat nie oglądam tv, nawet radio w aucie przełączam jak wiadomości się zaczynają bo tej propagandy nie da się słuchac. Wcześniej wiadomości mnie śmieszyły ale zrozumiałam że ludzie sie tym karmią i wierzą we wszystko co słyszą, no i przestało mnie to śmieszyć. Choć na rodzinnych spotkaniach ze starszym pokoleniem gdy ktoś to ogląda... zdarza mi się nadal pomimo próby zachowania powagi wybuchnąć śmiechem no i wtedy sie zazwyczaj zaczyna... 🤦‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Konfederacji to tylko Braun coś tam reprezentuję jeśli chodzi o interesy Polski ale on też nie jest do końca normalny bo to fanatyczny Katol i jakby to było średniowiecze to kto wie czy by Polski by nie sprzedał Watykanowi tak jak inni Politycy robią to teraz dla Żydów ale że pozycja kościoła i tak jest słaba i nie ma już palenia na stosach i krucjat to taki Braun wydaję się być rozsądny ale umysłowo każdy tam jest warty każdego i każdy pilnuje swojego koryta przede wszystkim.

Jak ludzie sami nie zadbają o swoje interesy to żaden Polityk tego nie zrobi i z jednej strony ma rację.

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...