Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Chcenie chyba nie jest powiązane z doświadczeniem. Zetnij razem z WBB i doświadczacie tego razem 😁

 

W tym przypadku jest. Gdybym tak jak Ty wiedziała np ze wole mleko, albo ze wole bursztyn, to bym wiedziała czego chcieć/kiedy ciąć... 

A WBB w gorącej wodzie kąpany juz powiedział ze na mnie nie poczeka... jego strata... 🤷‍♀️ 

Godzinę temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

ilość tricho i ich dojrzałość bardziej wpływa na odczucia. Na pewno terapeutyczne.

Tzn? 

Godzinę temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Ustalmy raz na zawsze. Te zdjęcia co wstawiłaś pokazują że każda z roślin, przynajmniej na sfotografowanym topie jest gotowa do zbioru. 

No właśnie.... bo ja tam nadal widze pół na pół, przezroczyste z mlecznymi... 🤔 czyli to tez ok?

Godzinę temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Nie przyjadę i nie zetnę za Ciebie

Do pracy to i tak bym Cię nie zagoniła, ale rzucić okiem byś mógł... 😉

Moze kiedyś w lepszym świecie, jak juz niektorzy z Was zwolnią się z tej pracy w policji 😉 albo jak zmienią prawo. 

Ej... ale mi zacina to forum... Wam tez?

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno będę miał obsuwę względem zakładanego terminu 🙂 Dzisiaj się nawet zastanawiałem czy im jeszcze nie wstrzyknąć trochę GS...

@Lady Green Twój osuszacz nie pokrywa się lodem? U mnie z przodu gzie zaciąga chyba powietrze całe lodem zajebane na takim filtrze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałeś się, ale nie podałeś? 

Ja to już zaczynam wątpić w to że one Ci tam jeszcze rosną a nie wiszą... 😎

9 minut temu, WBB napisał:

@Lady Green Twój osuszacz nie pokrywa się lodem? 

Nie, nic takiego nigdy nie zauważyłam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lady Green napisał:

Ej... ale mi zacina to forum... Wam tez?

U mnie śmiga jak nigdy. Pewnie za dużo sampli przyjęłaś i dlatego Ci muli, dokładnie gałki oczne Ci muli 🤭

 

2 godziny temu, Lady Green napisał:

jego strata... 🤷‍♀️ 

Jaka pewna swego 😎

 

2 godziny temu, Lady Green napisał:

Tzn?

Tzn że biogrowersi po to są bio i z apteki jest bio bo nigdy mineralnymi nie obsypiesz lukrem topów. Przynajmniej ja tak uważam i z obrazków mi tak wychodzi. Jak skacze tu i uwdzie po relacjach. Ale moze się oszukuje. Wiem jedno, niektórzy twierdzą że ilość tricho nie przekłada się na moc. Ja twierdzę inaczej. A juz na pewno ilość tricho i jakie to są odpowiada za terapeutyczne czyli lecznicze właściwości. Więc jak ich więcej uaktywnisz bo jest ich więcej na roślinie to moim skromnym zdaniem jest lepiej dla Twojego organizmu. A może źle to rozumuje. Ale nie wiem wtedy dlaczego tak wszyscy się zachwycają ilością lukru na najlepszych roślinach z usa, zapomniałem tego typa jak się zowie.

 

2 godziny temu, Lady Green napisał:

No właśnie.... bo ja tam nadal widze pół na pół, przezroczyste z mlecznymi... 🤔 czyli to tez ok?

Ja patrzę tylko na główki, sa mleczne. Ts nóżka nigdy mnie nie interesuje.

 

2 godziny temu, Lady Green napisał:

Do pracy to i tak bym Cię nie zagoniła

Ja to człowiek czynu, nie lubię płaszczyć pośladków. Znaczy swoich, inne mogę 😁

Kurwa wróć, żona patrzy przez ramię. Innych też nie mogę 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jeszcze sampli nie paliłam... ale na oczy mi coś dziś pada, fakt...

25 minut temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

nigdy mineralnymi nie obsypiesz lukrem topów. Przynajmniej ja tak uważam i z obrazków mi tak wychodzi. 

Lukrem tzn? Że wyglądają jakby były całe białe? Jutro Ci zrobie i wkleje kilka zdjęć roślin od dołu. Tam wyglądają inaczej niż od góry.

25 minut temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

 Innych też nie mogę 😁

I tego się trzymaj 👍 tzn mozesz swoje i żony. Też swojej. 😉

Powiem Ci ze strasznie mi mojego kuzyna przypominasz. Tylko on chyba nie jara.... 🤔 Nie masz kuzynki w uk? z moich akt wynika.... ze biorąc pod uwagę pewne poprawki... lokalizacja tez mogłaby się zgadzać... 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Lady Green napisał:

Lukrem tzn? Że wyglądają jakby były całe białe? Jutro Ci zrobie i wkleje kilka zdjęć roślin od dołu. Tam wyglądają inaczej niż od góry.

No doły potrafią być bardziej obsypane lukrem czyli czymś białym, nie mylić z kaczką czy tam węgorzem, a już na pewno nie z męską. No wiesz. Lukier to trichomy.

 

55 minut temu, Lady Green napisał:

Nie masz kuzynki w uk?

Pokaż mi lepiej kto nie ma kogoś w uk😁 mam, ale ona raczej nie jara. A już na pewno jest starsza od Ciebie 🙂 bo ode mnie jest 😂

 

56 minut temu, Lady Green napisał:

lokalizacja tez mogłaby się zgadzać... 😎

Masz 3 strzały, jestem ciekaw jak Twoje akta 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

nigdy mineralnymi nie obsypiesz lukrem topów.

Naprawdę coś mi padło na oczy... przeczytałam wcześniej odwrotnie... 🤷‍♀️

Skoro kuzynka starsza od Ciebie no to rodziną nie jesteśmy... W moim przypadku kuzyn jest starszy.

Strzałów nie będzie, nie będe za Tobą psów puszczać... 😉 choć licze się z tym że pewnie umiejętnie wprowadzasz w błąd. 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłam rano na cały dzień zamknięte okno w pokoju z namiotem... 🤦‍♀️ W dodatku rano zmniejszyłam na osuszaczu wilgotność na 35%. Nie wiem jaką tmp miały w dzien ale 2h po zgaszeniu lamp zastałam 27°C. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir Na mineralnych nie ma trichomów, ja nie mam ich wcale, a jak mam to przez urojenia, bo mi się wydaje, że tam są , ale ich tam nie ma, tylko sobie wmawiam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Maleństwa , masz córkę, więc nie ściemniaj, brzydko jest kłamać. :classic_wink: Córka twoja ćpie z tobą, to już zgłaszam opiece społecznej:502:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Ja nie jestem kłamcą, bo uznaje to za prymitywne i nie chce plamić swojego honoru oraz godności kłamstwem, ale jak ty sama kłamiesz to ok, twoja sprawa. :classic_wink:

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Kobieto normalnie ci odpisałem, jak widzisz konkretny problem to ma to związek z twoją własną głową, ja odniosłem sie jedynie do faktów, a reszta nie jest moim problemem, jak sama masz jakieś problemy to psychoterapia i pomoc specjalisty, by wyjść z danych problemów. :classic_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Zielone krainy napisał:

@Lasir Na mineralnych nie ma trichomów, ja nie mam ich wcale, a jak mam to przez urojenia, bo mi się wydaje, że tam są , ale ich tam nie ma, tylko sobie wmawiam. :D

@Lasir zrobimy tak. Green chce pokonać Zielonego na wagę. To ja proponuję żeby zrobił zdjęcia tricho po ścince. Tylko nie mocz w cukrze itp 😁 jak to się chujowo za dzieciaka jarało. Ja zrobię swoje. Ja za 4 tyg będę miał ich więcej niż Ty pod koniec@Zielone krainy Nie mówiąc o leżakowaniu. I sądzę że jesteś tego świadomy. A jak się pomylę. To głośno to napisze.

 

46 minut temu, Lasir napisał:

Ale w tym romansie jest błąd logiczny wg.mnie

 

50 minut temu, Zielone krainy napisał:

@Grzechoczący Grzechotnik @Lady Green  Co to qrde , jakieś romanse, harlequiny, wasze dzieci wiedzą, że ćpiecie ? :D

To nie romanse czy harlekiny. To życie. Może być wirtualne, a może być realne. Ale jak coś robię żyje. Odczuwam, wypluwam emocje. Nawet jak kłamie. Co do kłamstwa to może coś uda mi się znaleźć. Ale nie mojego czy powabnej Lady.

55 minut temu, Zielone krainy napisał:

wasze dzieci wiedzą, że ćpiecie ? :D

Moje wiedzą 🙂

 

52 minuty temu, Lasir napisał:

Jeśli dobrze zrozumiałem to padło stwierdzenie, że na mineralnych nawozach mniej trichomów na roślinie.

Tak uważam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Grzechoczący Grzechotnik  Ziomek, ty masz swoje, a ja swoje jazdy nocą, mniejsza o brednie, nie chce mi się bawić w takie akcje, ale szanuje to, że masz tam w swojej głowie różne pomysły, mi samemu chodzi o fakty, nie ma żadnych badań, jakie ukazują mniejszą ilość trichomów ze względu na stosowanie danych nawozów, więc nie róbmy sobie jaj. Jak chodzi o twoją wybrankę na forum, to widać , że odlatuje w krainę marzeń i słów, raz mówi, że jest tak, a potem sie tego wypiera i stara się stworzyć wrażenie, jakby tylko cały czas ściemniała, a to, co mówiła nie ma znaczenia, bo tak nie jest, a wszystko, co mówiła to była tylko, jakaś gra. Mi samemu chodziło o fakty, a nie o jakieś brednie mówione po nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...