Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Grzechoczący Grzechotnik nie wiem już czy zachęcasz czy zniechęcasz... 🙂

No chyba brak mi tej pewności, w uprawie... 🙂 

Z męzczyznami też łatwo nie jest, nie tylko z kobietami... raz ich cos jara a raz wqrwia... 🤷‍♀️ nie dogodzisz... 🤷‍♀️

 

 

17 minut temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Pewności Ci brak delikatna Lady.

🤍 Moze gdybym wiedziała czego chcę byłoby łatwiej... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wytrzymam.... 2 razy już tu drukowałam i drugi raz mi się skasowało... 🤦‍♀️

 

Poniewaz musze suszyc w namiocie w ktorym rosną nie mam możliwości cięcia ich ani na raty, ani nawet kilku sztuk wcześniej/później, choć widze ze 2 rośliny dojdą szybciej niz reszta. 

 

Może powinnam im juz zacząć lać wode? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oho, zbiera się.... będzie chciała dojść razem ze mną 🙂

Ja wpakowałem karton nad odbłyśnik i tam suszę teraz ale ja mam tam mało materiału to jakoś ujdzie. Takie 100g by mi nie weszło w karton...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega tylko one się juz wyjadają od jakiegoś czasu...

No i ja nie mam doświadczenia i nie wiem tak naprawdę czego chce... Wcześniej jak kupowałam od dilera to nie zwracałam uwagi jakie co ma trichomy i jakie działanie temu odpowiada... paliłam i wiadomo, jedno bylo lepsze, drugie gorsze ale czemu to nie wnikałam, bardziej myślałam ze roznica w działaniu jest przez odmianę... 

9.jpg

1.jpg

22.jpg

4.jpg

3.jpg

2.jpg

Każde ze zdjęc powyżej jest z innej rośliny.

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green rozumiem. Nie dygocz laska 😉

To zdjęcia trichomów z topów? Widzę przewagę mlecznych czyli twoje rośliny są teoretycznie gotowe do zbioru. Dawaj im samą wodą i według mnie przy sprzyjających wiatrach w następny weekend możesz myśleć o ścinaniu. 

Wiadomo że może jeszcze spuchną, może urosną a może.... Ble ble ble

Elo420 z fartem growerom 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega toś się teraz podłożył... my stare wygi z Grzechotnikiem to samo próbowaliśmy powiedzieć ale żaden nie chciał brać na siebie takiej odpowiedzialności bo co innego facetowi a co innego kobiecie doradzić. Teraz Ty będziesz miał przejebane jak coś wyjdzie niesmaczne, słabo klepiące 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lady Green napisał:

O co chodzi z tymi tytułami i kropkami na forum? Bo widze w tym temacie na forum dużą dysproporcje... i nie bardzo qmam o co chodzi..

możesz sobie ustawić tekst, standardowy jest taki ustawiony w zależności od ilości postów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester dziękuje za odpowiedź.

29 minut temu, Tester napisał:

standardowy jest taki ustawiony w zależności od ilości postów 

Tak podejrzewałam jednak nie zauważyłam aby komuś się to cofało, tak jak się to stało w moim przypadku...

Myślałam ze zostałam może za coś zdegradowana i wolałam się upewnić. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lady Green napisał:

i ja nie mam doświadczenia i nie wiem tak naprawdę czego chce...

Chcenie chyba nie jest powiązane z doświadczeniem. Zetnij razem z WBB i doświadczacie tego razem 😁

 

5 godzin temu, Lady Green napisał:

bardziej myślałam ze roznica w działaniu jest przez odmianę... 

Bo też tak jest, ale ilość tricho i ich dojrzałość bardziej wpływa na odczucia. Na pewno terapeutyczne.

 

Godzinę temu, Lady Green napisał:

Myślałam ze zostałam może za coś zdegradowana i wolałam się upewnić. 🙂

Znając Testera to zdegradował Cię za brak zdecydowania. To jest rasowy facet kobieto. Prosto z mostu, bez owijania w bawełnę, między oczy a jak nie pomoże to w krok. Oczywiście się śmieje😎

 

5 godzin temu, Lady Green napisał:

właśnie to próbuje ustalić... 

Ustalmy raz na zawsze. Te zdjęcia co wstawiłaś pokazują że każda z roślin, przynajmniej na sfotografowanym topie jest gotowa do zbioru. Wizualnie patrząc na całość roślin, topy są popuchnięte, pistile trochę jeszcze jasne ale tricho w pełnym mleku. Więc teraz należy podjąć decyzję czy czekać na więcej bursztynu czy ciąć. Ja i tak uważam że to podczas suszenia jeszcze dojdzie, a dwa po leżakowaniu na pewno nabierze odpowiedniej mocy. Nie przyjadę i nie zetnę za Ciebie😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...