Skocz do zawartości
Cali_Bastard

Led // Jelly Donutz 35% THC! // budbox // soil

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie topy muszą być twarde jak kamienie. Tylko tak udaje mi się utrzymać lepką żywice w środku a co za tym idzie super smak i odpowiednia moc.Suche z zewnątrz ale gąbczaste i kleiste w środku.

Zazwyczaj jak są luźne i przesuszone to żywica traci potencjał i pizda a nie jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 Bardziej niż odmiana ważne dla mnie jest dobry batch i ustabilizowana genetyka oraz wprawna ręka.

Wielokrotnie wracałem do pewnych odmian z których byłem zadowolony i finał był kompletnie inny. Już kiedyś o tym się rozpisywałem.

Z moich doświadczeń to wszystko co miało w krzyżówce nie dalej niz drugim pokoleniu kush albo gorilla dawało nieco większy plon i bardziej rozrośnięte górne topy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@vego1989 Wszyscy będziemy w szoku, jak cokolwiek zbierze. :D

@Mr.Green Musiałbym cię nauczyć technik królewskich i stylu monarchy , pana i władcy , bo sam na to jako prosty chłop na to nie wpadniesz. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 on nie podbiera.... dostał równą część taką jak ja miałem. Ale ja mam większy przepał 🙂

On nie bardzo ma warunki na namiot i dlatego ja jestem kierownikiem a on księgowym, inwestorem, logistykiem itd. Złożył przysięgę antyprzypałową i na razie nic nie odwala 🙂

Burdel Caliemu między tymi wielkimi Colami robimy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...