Skocz do zawartości
cejerowski21

1xLSD Auto Barney's Farm 1xWhite Widow Auto - ZarówkoLed

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, kolejna fotorelacja. Tym razem stawiam na LSD i White Widow.

Box: 40x40x140

Miernik pH: Milwaukee ph51

ŻarówkoLed 6 żarówkowy
5x V-Tac 17W 2700K  
1x 18W 4000K noname

Wentylatory: jeden wyciągowy, jeden wtłaczający i mieszak

Nawozy to praktycznie sam BioBizz:

- Bio Grow
- Bio Bloom
- Top Max
- Root Juice
- pH Minus 
- pH Plus
- Pk 13/14 Plagron

Ziemia: BiooBizz LightMix


Wczoraj nasionka trafiły do nakrętek z wodą, następny update przy wsadzaniu ich do ziemi 😄 


 

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny jedną żarówkę na veg wykrecam

Wsadzenie do ziemi!

Dzisaj roślinki wylądowały w ziemi, każda z nich podlana 140ml wody z 1ml root juice/1L (ph:6,2-6,3). Nawilżacz włączony na 3godziny, lampa na oko ok 60cm od donic, może wyzej, bede regulował jak wyjdą z ziemi. Z żarówkoleda wykręciłem jedną 18w żarówkę cykl świecenia ustawiony bodajże na 20/4. Co do dawkowania root juice śmiało piszcie co i jak. 

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj po ok 200ml wody z 4ml root juice na 1 L wody. jeszcze nie wyszły z ziemi

Macie jakiś pomysł o co może chodzić ze roztwór woda+root juice, woda wczensiej odstana z tydzień w konewce, po wczorajszym ustabilizowaniu pH, ph minus, dzisaj po ok24h ph roztworu spadło do ok 5. Musiałem dolewać ph plus az bedzie 6-6,5. Czego to kwestia? 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cejerowski21  chyba stabilność pH minus podupadła, bo w takiej tygodniowej wodzie przy ostatnich temperaturach mogły się mikroorganizmy namnożyć i jak pH minus polezal w takiej wodzie, to coś tam nie halo się podziało. Najlepiej robić miksturę zawsze nową chwilę przed podlaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

White widow dzien 1 

Lsd już wychodziło z ziemi ale zalałem je wodą i opadło, bez listków jeszcze sama pestka się zaczęła „unosić” 

po 200ml wody 4ml root juice/1,25L pH ok. 6

A no I  obniżyłem lampę

image.jpg

@Bob drzewny będę robił jak skończę to co mam narazie w konewce, jeszcze kilka podlan. Dzisaj musiałem walczyć znowu z ph+ i ph- 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 dzien WW 

0 dzień lsd, coś nie idzie ta pestka. Wychodzi widać ją już na powierzchni ziemi ale nadal coś ją tłumi, nie chce ruszyć wyżej i pokazać listków. 

Obie dostają na wilgotną ziemię ok 200ml wody 4ml root juice/1L pH6,3image.thumb.jpg.2cadd2a1827bfd76eec98cde4effa187.jpgwidać na środku pestek korzonek ma puszczony, więc kwestia kilku dni zanim wyjdzie na swiat

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 5 ww 

dzien 0lsd

Powódź w boxie, nawilżacz coś się psuje bo cała woda z niego przeleciała do boxa na spod. Włączam wpychający i wyciag(filtr) bo w środku 32*. Podwyższam lampę i podlewam po ok 150ml z root juice. Jutro/po jutrze sprawdzę co u nich, włączę mieszak. Ciekawi mnie co z lsd, nie strzela i co teraz kiełkować kolejne? Dać tej dojść?

Wyrzuciłem nawilzacz z boxa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 6 ww

dzien ? Lsd

 

image.jpg

image.jpg

Oklapnieta bo ciemno mają 

image.jpg

LSD raczej do wyrzucenia co myślicie? 

Patrzę jakby nasionko się po prostu nie przyjęło, wykiełkowało ma 1cm ogonek ale nic więcej leży w ziemi jakby za kare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...