Skocz do zawartości
Gość

Box

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam Panowie 50×115  wysokość 125  jakie roślinki brac do takiego boxa 3 wejdą czy więcej? I oświetlenie mnie interesuje cos z żarówek ledowych sprawdzą się ten system czy musi byc lampa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Glut78 to już wiem dzieki ale dalej nie wiem ile żarówek ledowych mi trzeba l ile vvatowych tak żeby było dobre światło i czy to da radę widzialem ze chłopy tak robią i normalnie daje rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Pablo 1988 To jest powierzchnia 0,57 m2 , w żarówkach ją pokryć będzie ciężko, bo potrzebujesz 28 500 Im, a taka przeciętna żarówka led daje 1500 Im, więc potrzebowałabyś 19 sztuk takich żarówek na tą powierzchnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@obimichgg Cenowo wiele za żarówki nie wyjdzie, bo jakieś 230 zł, ale same żarówki to nie jedyny problem, trzeba jeszcze oprawę do każdej, bo do czegoś je trzeba wkręcić, co ma gwint i dostęp do prądu , by świeciły, a w tym wypadku robią się lekkie schody, więc panel będzie opłacalniejszy, a hps odpada przy niskiej wysokości szafki ( 125 cm ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Albo może inaczej doszedłem do wniosku że kupie lampę proszę o podpowiedź kupię raz i będę mieć napewno się przyda a nie bawić się z żarówkami plontanina kabli itp itd najlepiej nie droga i żeby dała radę na 3 autosy  eloo dokładny wymiary 50 x115  wysokość 165 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Siemano mam prośbę czy ktoś pomoze mi to poskładać?wielkie dzięki prosiłbym bym o wyrysowanie co i jak.. i wydaje mi się że brakuje jednego kabla lampa 600

20230923_161203.jpg

20230923_161148.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nikt w tym nie grzebał to widocznie tak będzie dobrze 🙂

Uziemienia tam nie ma. Ja bym ten żółtozielony też wkręcił w kostkę żeby luzem nie latał i odpalał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WBB raczej napewno nikt tam nic nie robił chodzi mi o pierwsze zdjęcie te 3 kabelki są do lampy  a nie ma 2 go kabla żeby podłączyć do listwy kabel mam ale nie wiem gdzie do jakich kostek plus i minus nie chce żeby coś się zachajcowalo mam po dwa komplety na wrazie wu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 no ten kabel od lampy tam gdzie w zasilaczy pisze LAMP, a kabel z gniazdka tam gdzie pisze MAIN. I kolorami je dopasowujesz... brązowy do brązowego, niebieski do niebieskiego itd.

Ps. Brązowym leci napięcie 😉

Weź probówkę i zobacz na brazowym z gniazdka czy jest napięcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...