Skocz do zawartości
Góral

Apricot Oreoz, Strawberry Banana Auto - pierwsza uprawa indoor fotorelacja

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy mam 7 roślin w szafie obecnie.2 Critical orange punch,2 Critical. 2 White widow i jedną sztukę od rqs ale nie pamietam nazwy.U mnie nie bedzie  duzej wagi.Chciałem szybko i dużo.Wyszło szybko i pięknie ale niestety nie bedzie dużo.Wszystko na "zrobionej ziemii" i mało nawożone.Ciagle się uczę 🙂

@Góral Każda niespodzianka u żony do doświadczenie u Ciebie.Im więcej roślin tym lepiej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w sobie tyle konsekwencji, żeby to zrobić.Ja mam duużo wiedzy na ten temat ale wzorem do naśladowania się nie czuję.Są lepsi odemnie.Skrupulatność to też nie moja mocna strona.Narazie ogarniam swój schemat.Takiego ktory można by pokazać jeszcze nie mam 🙂

@Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszę, ja nie umiem jeszcze tak "spuchnąć" rośliny.Ale umiem bez nadgorliwości, mierzenia ph i wydawania kasy zrobic piękne (teraz bo już ostro zgolone), zdrowe i bezproblemowe rosliny które po wyschnięciu sprawiają, że niezaawansowanemu palaczowi ganjii więźnie język w gardle a haj zniekształca rzeczywistość niczym LSD 🙂

20231028_163635.jpg

20231028_165338.jpg

@Zielone krainy

2 godziny temu, Góral napisał:

Bardzo ładne 🔥🔥🔥

Dziękuję.Niedługo zrobię planty bez trenowania i bez golenia liści na żadnym etapie.Wtedy ujrzymy ich prawdziwe piękno i majestat dopiero 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir Ziomek ja nie jestem expertem jeśli chodzi o hodowanie Marysi i nie jestem w stanie powiedzieć czy zrobiłem to jak należy bo popełniłem wiele błędów które pewnie odbiły się na roślinie 😏😏Nie jestem też jaraczem trawy jak kiedyś bo za małolata wiadomo jak było życie bez stresowe i bez problemowe więc jaralo się na potęgę dzień w dzień bo mama podała pod ryj że tak powiem i miałem wyjebane brzydko mówiąc 🫤🫤🫤Teraz rodzina obowiązki i brak czasu też nie mogę sobię pozwolić na wszystko muszę myśleć racjonalnie ale weekend czasem można odlecieć 😜😜😜😜 Jestem właśnie na jarany ale pewnie dla Mnie jest to mocne i gdybym spróbował twojego to bym odleciał gdzieś w zaświaty 🤪🤪🤪🤪 Muszę sam przejrzeć twoje fotorelację i zrobić to tak jak należy 👌👌👌👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral nie robiłem fotorelacji.Wrzucę czasem jakieś zdjecie. Nie jesteś ekspertem, ja też nie jestem ale wyszło Ci grubo, mi tak jak chciałem (oprócz wagi topów :)) więc i tu i tu sukces.Indywidualny cel osiągnięty.Wiedza, jest uniwersalna, efekty indywidualne 🙂

U mnie jeszcze rosną wiec nie sukces narazie.Ale dobrze zadbałem by nic nie popsuło zwycięstwa 🙂

P.s też już małolacik nie jestem.Po domu biega mała trzoda a codziennie oprócz weekendu nastawiam budzik na rano 🙂

Swiat uprawy jest dla mnie jak drzwiczki dla Alicji w krainie czasów 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir Dziękuję miło słyszeć jak ktoś tak napiszę ale po prostu miałem farta ogrodnik ze Mnie jest kiepski 🥴🥴🥴🥴 Co tu dużo gadać wiedzę czerpię tylko i wyłącznie z forum gdzie jest tutaj naprawdę dużo mądrych ludzi i chwalę sobię je za to dlatego tutaj zostałem 😊😊😊😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral o istnieniu "szczęścia początkującego" nie trzeba wspominać.Też mi pykło w miarę pierwszym razem.Nabrałem temu ochoty na "lepiej" zamiast zwątpić.

Też jak tu założyłem konto to już zostałem.Ale dobrze wiedzy szukać w kilku źródłach, poznać trochę botanikę jako taką 🙂 wiedza o "zwykłych" roślinach przydaje się niesamowicie.

P.s ja zawsze powtarzam:  Wiedze trzeba umieć cedzić.I to się dotyczy i wiedzy o uprawianiu cannabisu ale też wiedzy o swiecie, polityce itd.Trzeba uważać na fałszywych proroków 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir  Według mnie warto prowadzić fotorelacje nawet dla samego siebie, bo potem można po czasie do niej wrócić i coś przemyśleć, porównać z kolejną uprawą i przemyśleć, co się zrobiło gorzej lub lepiej, co by jeszcze można na następny raz poprawić, lub jakie kroki powielić, by podobnie wyszło, według mnie to rozwojowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy to takie rzeczy dla siebie już robiłem.Zapisywałem wszystko, łącznie z wnioskami, zdjęć mnóstwo.Ale to dla siebie właśnie żeby móc się cofnąć w czasie :). Korzystam z tego ciągle.

Ja naprawiłem kilka błędów dzięki temu, że miałem fotki i zapiski 🙂 tak bym nie skojarzył paru rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir Ja wole mieć dysk czysty, a cały materiał uprawny w postaci zdjęć i opisów dotyczących danych etapów uprawy gromadzę tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zdjęcia 4 upraw.Nie robiłem tylko jak mi się growy zazębiały bo chaos jak na targu 🙂

@Zielone krainy dysku nie mam bo nie mam komputera.Na googlach zdjęcia są pewniejsze niż w polskim archiwum 🙂 google Cię nogdy nie sprzeda psom z PL ani z nikąd bo mają w hujach nasz nakazy sądowe. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir Sam wole gromadzić tutaj, ale jak ty masz na to inny pomysł, jaki uznajesz za bezpieczny to rób jak uważasz. Ja jak na razie mam tutaj pięć fotorelacji zaliczonych, ale liczę że zrobię szczęśliwą siódemkę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jak jesteś dyskretny to jesteś "bezpieczny".Musiałbyś podpaść by zwrócić uwagę w swoją stronę.Inaczej świat Cię ma w dupie jak płacisz wszelkie daniny w terminie.W cudzysłowiu bo zawsze może wydarzyć się pech.Ale tego nie przewidzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...