Skocz do zawartości
Góral

Apricot Oreoz, Strawberry Banana Auto - pierwsza uprawa indoor fotorelacja

Rekomendowane odpowiedzi

@vego1989 Nie to mój pierwszy raz i nawet nie wiedziałem że to tak będzie cieszyć jak od ziarenka tak rośnie aż do zbiorów 😁😁😁Kurwa to naprawdę cieszy oko😍😍

Ludzie mam pytanie apropo Apricota który mi zakwitł po zmianie światła co by było gdybym teraz dał go na światło 24 h pytam z ciekawości czy coś by wyszło z tego czy raczej to głupie pytanie z mojej strony jeśli tak wybaczcie ale jestem amatorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral pierwsza udana roslinka bardzo cieszy😁 lubie jarac ale dogladanie plancika i ogladabie jak rosnie sprawia mi rownie duzo przyjemnosci🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, vego1989 napisał:

@Góral @Góral a ile już kwitnie i to automat?

18 dzień kwitnie i to nie automat dlatego pytam co by było gdybym zmienił na 24/0 albo może 18/6 co myślisz bo chodzi mi o to czy da się oszukać naturę??

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Mr.Green napisał:

@Góral tnij ja śmiało 🙂

@Góral wróci do fazy weg i zacznie rosnąć. Po drodze może zglupiec 🙂

@Góral wróci do fazy weg i zacznie rosnąć. Po drodze może zglupiec 🙂

Wracam i będzie kosa😉

Spoko rozumiem że pelnosezonowe odmiany tylko i wyłącznie 12/12 przy fazie kwitnienia będę pamiętał 👌👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 tak.  Zdjęcia które wrzuciłem do galerii kilka dni temu to właśnie te panny z pod 13/11 😉

Konopia przełącza się już na kwit gdy noc zaczyna być dłuższa niż 9 godzin :passitleft:

Szybciej reagują jednak jak nagle z 18 zrobisz jej 12 🙂 dlatego rośliny często streczuja i szybko rosną na indukcji. W naturze ten proces nie jest tak gwałtowny i jest mniej zauważalny bo jego efekt jest rozciągnięty w czasie 🙂

@vego1989 teraz przy uprawie mam zamiar wypróbować bardziej łagodny system redukcji czasu oświetlenia. Schodzić etapami i z pewnością pozostać na 13/11

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green czy pozostanie na 13h zauważyłeś jakąś różnice?

Też właśnie kiedyś myślałem żeby np. Zrobić vega 30dni i schodzić co np. 5dni po godzinie w dół. Ciekawy jestem jaki dałoby to efekt, jak skończę obecny plant, to następny będę tak testowal, kto nie ryzykuje, szampana nie pije 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 to wszystko bardziej ForFun i z ciekawości ludzkiej niż dla rzetelnych wyników. Zawszę to jednak jakaś obserwacja i nauka.

Czy zauważyłem? Ogólnie to wyrosły mi największe rośliny jakie miałem xD i to w 8L 

Czy to było dzięki temu? Nie wiem dokładnie bo żeby coś porównać to trzeba to powtarzać. Wrzuciłem 13/11 z ciekawości i z pewnością nie sprawiło to żadnego zawodu. 

Dlatego w następnym grow będzie większe parcie na porównywanie.. 

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano Ludzie suszenie zakończone dzisiaj i czas na curing 😍😍

Wyszło mi 104g z czego jestem bardzo zadowolony 💪💪

IMG_20230926_105115.jpg

IMG_20230926_105138.jpg

IMG_20230926_110529.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral to jest wynik z 2 roślin sezonowych? Jak na 1 raz super i nie ma zawodu 🙂

ps. kurde... i masz tą lampę, którą mam na oku 🙂

w tytule jest Auto więc to z automatów wynik. To jeszcze większe brawo jak to z automatów 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, WBB napisał:

@Góral to jest wynik z 2 roślin sezonowych? Jak na 1 raz super i nie ma zawodu 🙂

ps. kurde... i masz tą lampę, którą mam na oku 🙂

w tytule jest Auto więc to z automatów wynik. To jeszcze większe brawo jak to z automatów 😉

Z jednej rośliny taki wynik odmiana Strawberry Banana auto😉😉😉A moc i smak ziółka naprawdę dobra 😁😁😁

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, WBB napisał:

Jak z 1 automata to już żeś mnie wkurwił Panie 🙂

Bravo GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Poważnie bez ściemy bo Apricot sobię kwitnienie ale to sezonowiec i myślę że też wyciągnę z niego trochę ale zobaczymy 

IMG_20230926_123908.jpg

@WBB a ta lampa spider farmer SE 3000 Kozak naprawdę 👌👌👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Góral napisał:

a ta lampa spider farmer SE 3000 Kozak naprawdę

taka, czy SPF2000? Bo na poczatku tematu masz tą 200W... mi się marzy ta 200W w wersji PRO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB A mówisz o tej sonlipo spf 2000 jest teraz w małym namiocie ale jak dla Mnie daje radę ale max do namiotu 60x60 do większego moim zdaniem to nie ma sensu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, WBB napisał:

@Góral sorry, że nie znam Twojej historii 🙂

Czyli są 2 namioty... mój jest 80x80.... ta 3000 pewnie z 1600pln to odpada

Tak od niedawna mam jeszcze jeden tam mam 7 roślin AK-47XWHITE Widow które przejdą do dużego boxa jak tylko Apricot będzie szedł do sninki a w mały pójdą automaty purple lemon 😉A za lampę placilem 340E bo była w promocji 

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...