Skocz do zawartości
Góral

Apricot Oreoz, Strawberry Banana Auto - pierwsza uprawa indoor fotorelacja

Rekomendowane odpowiedzi

@Lady Green właśnie w sobotę został ścięty mały topek i przetestuję go na weekendzie i będę wiedział a choinka wymiata wyglądem ciekawy jestem jak Mnie pozamiata 🤣🤣🤣Pozdrawiam 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Góral napisał:

@Lady Green właśnie w sobotę został ścięty mały topek i przetestuję go na weekendzie i będę wiedział a choinka wymiata wyglądem ciekawy jestem jak Mnie pozamiata 🤣🤣🤣Pozdrawiam 👊

Będziesz wiedział jak klepała roślina w sobotę którą ściąłeś sampel.Przy następnym razie plant będzie mocniejszy zapewne, bo o te kilka dni suszenia starszy 🙂

Jednym słowem jak jest dobrze to będzie lepiej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko dobrzy ludzie 👊👊 Wczoraj w pracy przemyślałem sobie że dam na próbę ściętego topka którego scinalem do zdjęcia trihomow w sobotę dobremu ziomkowi co lubi sobię zajarać każdego dnia i jak się okazało sklepalo go dobrze 😊😊😊Więc dzisiaj przystąpiłem do trymowania oczywiście po raz drugi w doniczce 😁😁 Udało mi się tylko 70% resztę dokończę jutro rano ,scinam i do suszenia.Na Nożyczkach zabrało się też trochę żywicy ładnie to wygląda 👌👌Topy z góry są naprawdę ogromne ja pierdole cieszą oko 😍😍😍 Albo jeszcze dużo nie widziałem i wszystko przede mną 😜😜😜

IMG_20231026_100655.jpg

IMG_20231026_100706.jpg

IMG_20231026_100735.jpg

IMG_20231026_100832.jpg

IMG_20231026_101019.jpg

IMG_20231026_101951.jpg

IMG_20231026_102015.jpg

IMG_20231026_110617.jpg

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, WymiataczMega napisał:

Dobrze!!! Box pełen smakołyków. Bez okularów myślałem że to penta kiełbasy w wędzarni 😉🤤💚

Pęta kiełbasy 🤣🤣🤣🤣Dobre 😁😁 Ale wedzą się po mału będzie co dymić 🔥🔥🔥

1 godzinę temu, Lasir napisał:

Plus za monsterę 🙂@Góral

Żona ma w domu ogród botaniczny z tego 3 monstery w chuj Wielkie a ja mam ogród w boxie 😜😜😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral Rośliny w domu muszą rosnąć 😉 pozdrów żonę zatem.Moja za to ma zakaz dotykania moich w domu roślin 🙂 Piszę o zwyczajnych, nie cannabisie 🙂 Cannabis czasem wodą zleję jak poproszę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir Pozdrowiłem😁😁 Sama powiedziała że nie dotknęła by mi ich bo jak by się coś stało to by było że jej wina (Jak by nie było to mówiła prawdę 🤣🤣🤣) Szczerze to nawet boxa nie otwiera jak Mnie nie ma 👌👌👌Tylko czasem pokaże jej jak ładnie rosną i mówi że muszę jej dać tą ziemię bo jest zajebista jak widzi styropian 🤪🤪🤪Ale Kocham ją bo ogarnięta jest i to bardzo 😉😉😉Ostatnio patrzę co robi Moja Żona a ona kopci mi Blanta świeżo skręconego i nawet mi nie powiedziała 😁😁😁😁 

Edytowane przez Góral
Żona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral Pokaż jej jakie to proste i masz żonę która uprawia zioło dla Ciebie 🙂 

To jest perlit nie styropian 🙂

Moja też niegłupia ale ususzyłaby kaktusa 🙂 Planty mi czasem podlewa, też czuje, że w lekkim strachu 🙂 o dotykaniu nie ma mowy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir Ty coś obecnie uprawiasz ? @Góral Ile typujesz , że z tego wyjdzie, co zebrałeś ? Pochwal się na koniec wynikiem i zrób zdjęcia z ważenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Ostatnio Strawberry Banana była mniejsza w porównaniu do Apricot a wyszło 104 g myślę że wyjdzie ponad140 ale nie mam 100% pewności ale topy są bardzo dobrze ubite 😊😊😊Na koniec napewno się pochwalę ile wyszło na wadzę 👊👊@LasirZona może by sama wzięła się za uprawę to nie taki głupi pomysł ale szczerze to wolę sam to robić aby nie było żadnych niespodzianek😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...