Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green też się sugeruje wielkością rośliny, treningiem i ogolnym ich stanem. Narazie mialem najdluzszy 40dniowy, zastanawiam sie nad 50dniowym. Ale tez mi chodzi po glowie projekt z 30dniowym wegiem. Wszyatkiego trzeba spróbować 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy mówicie o miesięcznym wegu xd a ja przy pierwszej uprawie jak miałem wyrzutka z parapetu i dałem go do boxa dopiero po dwóch miesiącach, i nie wiedziałem kompletnie jak się do tego wszystkiego zabrać, to wychodzi na to że w fazie wega była chyba z 5 miesięcy haha bo rosła 8 miechów:), teraz to mam automaty to chyba nie ma znaczenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 no wyszło wyszło nie wiele bo tylko 56 gram ale bylo, to nie byl automat, sezonowka i miałem ja już wyjebac, ale sobie myślę zostawię i tak zeszło 8 miesięcy prawie, i jeszcze główny szczyt nie dojrzał przed ścięciem, ale już by nie doszedł a miał biale włoski jeszcze, boczne dolne topy elegancko i kopa ma nie z tej ziemi hehe 🙂 ale była od początku w złych warunkach I może dla tego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mr.Green napisał:

@WBB jak chcesz to dla Ciebie wsadzę jedna w słoik 🙂

Nie, nie trzeba 🙂

Ja to się tylko zastanawiam czemu to nie gnije w tych słoikach 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB jak odpowiednio podlewasz i dajesz jej chwilę żeby się delikatnie przesuszyla to nie ma powodów do gnicia. Tam są dobre bakterie które pilnują by te złe się nie woziły po słoju.. 😄

@WBB teraz mi konstrukcję zburzyles.. 🙂 bo sie wahałem czy następny projekt lecieć dwa giganty czy jeszcze więcej właśnie mniejszych doniczek niż na ostatniej relacji.. i już prawie byłem pewien że chcę gigantów.. 🙂 i przybyłeś Ty 🙂 😄 i teraz znowu chcę ich dużo 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Mr.Green napisał:

teraz mi konstrukcję zburzyles.. 🙂 bo sie wahałem czy następny projekt lecieć dwa giganty czy jeszcze więcej właśnie mniejszych doniczek niż na ostatniej relacji.. i już prawie byłem pewien że chcę gigantów.. 🙂 i przybyłeś Ty 🙂 😄 i teraz znowu chcę ich dużo 😄

Hie hie... i o to chodziło 🙂 Czemu Ty masz mieć łatwiej od innych 🙂

Ale ja tez teraz dopakowałem 2 auto w miejsce jednego sezona. I po chwili żałowałem a nie miałem co z nimi zrobić więc urosły ale ścisk był. A namiot wydaje mi się, że i 2 sezonami bym zapełnił też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Mr.Green napisał:

@WBB wiesz co jest najgorsze.. jak robisz dwa krzaki..? Jak jeden się okazuję ciotą albo coś się spierdoli i ogólnie zostanie tylko jeden 😄

W sumie tego jeszcze nie wiem bo jeszcze mi się nic takiego nie przytrafiło (tfuuu) 🙂

Tzn ja te automaty wrzuciłem do kiełkowania od razu jak mi jedna z tych trzech strzeliła przy LST.... myślałem, że tylko 2 zostaną. A ta złamana (trzymało się to na włosku) ma teraz najwięcej tematu na sobie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mr.Green napisał:

@WBB wiesz co jest najgorsze.. jak robisz dwa krzaki..? Jak jeden się okazuję ciotą albo coś się spierdoli i ogólnie zostanie tylko jeden 😄

No i jak masz kilka odmian do degustowania 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green tak jak pisałeś. Masz 2,jeden będzie ciota i zostaje jeden. Masz 6 i nawet jak dwie nie wypala to zostaje 4. Ogólnie chodziło mi to że, jeżeli jest miejsce to lepiej sadzic kilka mniejszych i mieć walory smakowe jak i zapachowe kilku odmian niż tylko dwóch. Jak to kiedyś pisałeś, wynik końcowy będzie porównywalny jeżeli chodzi o masę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 dokładnie 😉 ale pokusa czegoś nowego.. i odbicie w druga stronę.. też jest wielka 🙂

Obecnie mam 8x8L i ścisk też jest 😄

Banana 🍌 Punch od Barneys Farm ciężko ujarzmić.. 130 cm już ma i jeszcze kilka dojdzie.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green 😀 ja mam 3x11l teraz. Fat Banana, Sherbet queen i Specjal kusch od RQS. Miałeś może któraś z tych odmian i możesz się wypowiedzieć? Ja jestem mega fanem critikali, ale tym razem chciałem coś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...