Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, czanczanek napisał:

Czy one się już nadają na Trening LST ?

20230727_112929.jpg

20230727_112924.jpg

20230727_112716.jpg

Jak najbardziej, tylko najlepiej to robić z 2-3dni po podlaniu zeby łodygi byla gietka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złamać to się zawsze może... zależy co i jak odjebiesz 🙂

Mnie ostatnio wkurwił skobel, że wyłaził z ziemi.... to go tak dojebałem, że razem z łodygą 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek powoli wyginaj na boki. Jakbyś chciał metal odłamać. Tylko nie łam 😄 wyginaj niech się łodyga trochę rozluźni. Ja robię na raty. Trochę wyginam. Zostawiam na 2-3 minuty. Znowu trochę doginam itd. daje jej czas i bez stresu na raty.. powolutku. 

Dobrze jest też zachaczyc poniżej zgięcia żeby się cała nie położyła i porwała korzeni..

Chcesz to Ci wyśle filmik jak gościu to robi na YouTubie. Dobrze pokazuję co i jak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek ja też, daje druta przy lodydze i zapinam o doniczke, później gleba aż cała łodyga położy się na ziemi, liście na bok i w sumie tyle. Gdzieś po tyg poprawiam jak wyskoczą szczyty i zostawiam. Nie ma co się pierdolic😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego wyszło 

20230727_163658.jpg

20230727_164132.jpg

Napisz ktoś czy to dobrze zrobiłem 😁

@WBB ja się boję że te druciki co mam w literke U to, ze wbije w korzen 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek ja bym ja bardziej polozyl jakby sie poddala,nie widze druta zadnego przy lodydze w przeciwna strone co naginanie. Ja daje np dwa, gdzies w srodku i na końcu, tyle że ja na poważnie sprowadzam cała do gleby. Ale na 1raz spoko, za kilka dni sobie poprawisz jak wyskoczą te małe szczyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 no właśnie chciałem zrobić tak jak piszesz i wlasnie mi sie nadlamała lodyga na dole  przy drugim, i jak dam ten drut i trafię w korzenie ?

20230727_170801.jpg

@vego1989 niżej się już nie da, bo zaraz sie wyrwie 

20230727_172009.jpg

I ciekawe teraz czy ta co się nadłamała czy ożyje i nie zdechnie 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek będzie dobrze, za dwa dni się odbuduje spokojnie, teraz czekaj aż wyjdą małe szczyty I delikatnie popraw jeżeli będzie potrzeba. Daj im się teraz napić i rosnąć 😉a który to już dzień rośliny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...