Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, czanczanek napisał:

Chłopaki, a mogę uciąć te wielkie liscie odstające? Bo strasznie mnie wkurwiają, i zasłaniają mi roślinę 

Jest git!Nie obcinaj, daj jej z 3-4dni zobaczysz jak się zmieni 😀ewentualnie cos poprawisz...masz jeszcze jakieś 2tyg do flo, więc wiele nie zrobisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hawudepiasz mam taki kawałek, zostawilem specjalnie, bo sobie go rozwijam jak robie przy roślinkach😁😁

Jak wyczaił w ogóle 🤣

Edytowane przez czanczanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek ja to ogólnie nie jestem za automatami bo słaby plon z tego wychodzi a przypal taki sam jeszcze roślina się blokuje od głupiego przesadzania nie można robić mocnych treningów typu Topping dramat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako ja teraz posadziłem automaty, żeby się podszkolić, przy następnej uprawie jadę z normalnymi nasionami bez automatów, aczkolwiek robilem poprzednia z dwoma nie automatami i nawet wyszło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 no fajnie to wyglada, ciekawe ile sie wyciagnie z tego wiadomo, że tak jak pisze 1kg to tyle nie będzie ale niech by z 700 wyszło to i tak, i ten czas krotki, masz jakiś namiar na te nasiona ?

@Glut78 dobra znalazłem 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek mam ja je ze stanów ściągałem, trzeba po angielsku pisać

+1 613 518 8083 Divine Seed

+380 63 608 56 00 Seed Store

na Telegram mesenger

@Glut78 12 godzin różnicy w czasie

@czanczanek Pablo Escobar auto to satiwa, wydajność wg. producenta 800g/m2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...